reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dochodzi 22 a ja robię się glodna i jak tylko położę się wcześniej do łóżka to potem schodzę nawet o 23 i jem kanapeczki z herbatką, bo nie mogę usnąć z głodu)) przy przeziębieniu schudłam 1,5kg i w ogóle nie mialam apetytu i w sumie w dzień tez tak z nim srednio. No ale żeby tak mnie na noc brało... normalnie burczy w brzuchu!! Czy też tak ktoś ma?
Jak robi się 22 też muszę coś zjeść bo inaczej burczy 😏 wczoraj obudził mnie głód o 6 rano dodatkowo, ale dziś to już przesadził bo 4 30 😂😂😂
 
reklama
Każda z nas ma inne oczucia. Tu nie chodzi o lepszy/gorszy. Przykładowo moja mama w wieku 50 lat miala już różne problemy ze zdrowiem, jest super babcia ale już 2 tygodnie urlopu z moimi dziećmi to dla niej wyzwanie. Patrząc na Twoje zdjęcie profilowe domyślam się, że jesteś wysportowana, pewnie i zdrowa więc masz siły i chęci. Ja mam 32 i też już powoli oczuwam różne problemu zdrowotne więc pewnie było by mi ciężej jako 40letnia mama. No i też kwestia priorytetów ktoś np podróżował całe zycie, robił karierę i w wieku tych 40lat chce usiąść i odpocząć. Ja mam odwrotnie. Jako 20 latka urodziłam dzieci, kończyłam studia i nie miałam aż takiej kasy by się bawić. Ja mam to wszystko teraz więc mnie np cieszy że w wieku 50 lat będę miała dorosłe dzieci i głównie skupię się na podróżach i życiu z dnia na dzień. Ale to jest tylko mój wybór. Ani lepszy ani gorszy niż Twój.

Mnie by bardziej przerażało to co spotkało moja kuzynkę i mojego kolegę z pracy tzn mimo tego że obydwoje są w moim wieku to ojców juz nie mają bo zmarli ze starości 🤷‍♀️
I oczywiście mój syn ma w klasie kolegę również bez taty który zmarł jako młody człowiek, no ale z wiekiem ta szansa jest większa
Olka,ja tam u Ciebie?
 
Olka,ja tam u Ciebie?

I źle i dobrze. Ostatecznie uznano, że ten pęcherzyk czy co to tam jest, jest tak mały. A beta tak niska (wczoraj 536), jednak sciagna dla mnie (bo go tu nie podają) metotreksat. Także po 2 miesiącach może w końcu przestanę być w ciąży. Z minusów po tym leku jest bezwzględny zakaz zajścia w ciążę przez min. 6 miesięcy więc nie wiem czy zdecydujemy się na 3 po tej akcji 🤷‍♀️

A jeszcze tak się odniosę do dziadków bo o tym nawet nie pomyślałam to moje dzieci oprócz kompletu dziadków miały też szanse poznać komplet pradziadków 😉 chociaż i tak, żałuję ze nie wiele zabrakło do poznania praprababci
 
Dla mnie to jest jak najbardziej ciąża z zaskoczenia, bo w czasie gdy miałam dostać okres zadziałalismy i okazało się że mam okres płodny. Także prezent mikołajkowy.
U nas albo stosunek przerywany po 10latach małżenstwa nie zadziałał (ale jakoś trudno mi w to uwierzyć [emoji23]) albo tak jak u was [emoji3526] w dniu terminu @ która oczywiście nie przyszła (w co jeszcze trudniej uwierzyć że owu tak się spoźniła [emoji23])
 
reklama
A mnie właśnie zaczęły bolec plecy. Zeby to tylko nie był covid :/ tak mi się właśnie zaczal rok temu. Wszyscy moi znajomi,czy szczepieni 3 dawkami,czy wcale,chorują…martwię się.
U mojej córki też bolały plecy, tylko leżała, a ja z kolei miałam tak ogromny ból ud po wewnętrznej stronie że nie mogłam chodzić 🥴 Zawsze mnie tak boli kiedy mam okres ale to było o 100x silniejsze rwanie. Poza tym nic większego na szczęście mi nie było
 
Do góry