reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Kurcze dziewczyny nie sądziłam, że będzie tu dziś tyle złych wieści. Wiem, że jak napiszę, że będzie dobrze nic nie da. Znam ten ból i życzę jedynie żebyście szybko doszły do siebie fizycznie i psychicznie.
 
reklama
Strasznie mi przykro że tak to wszystko się potoczyło. Ja cieszę się że już w środę idę na usg będę wiedzieć czy rośnie zarodek. Ta niewiedza jest wykanczajaca. Tak to bym była raczej spokojna ale miałam wcześniej plamienia stąd ten mój niepokój
 
Jedno mnie męczy że gdzieś wyczytałam ze we wczesnej ciąży lepiej nie słuchać tętna dziecka przez te fale a mi w sumie dziś włączył 8tydzien skończony. Czy tez mogliście już podsłuchać ?
Też się naczytałam w necie tego. Ale miałam robione kilka USG u różnych lekarek każda mi włączała oprócz mojej choć ona robiła najpóźniej, pokazała tylko bicie na obrazie. Pierwsza włączyła zaraz po stwierdzeniu serduszka ono jeszcze się rozkręcalo bo biło 114 gdzieś w okolicach 6-7tc.
 
.

Boshe. Ja sama w domu bym nie chciała. Zbyt bym się bała. Z resztą ja wybrałam szpital. Zrobią Ci jeszcze usg żeby się upewnić?
procedury są takie że muszą zrobić usg ale to formalność tylko bo nie ma możliwości pomyłki na tym etapie - to nie 3mm zarodka tylko jakieś 2cm i serce w tym momencie powinno bić jak dzwon…
 
reklama
Witajcie dziewczyny😁

przyznaję się że podczytuje forum od dłuższego czasu.
Jestem 35 letnia mamą dwóch chłopców w wieku 12 i 7 lat
.teraz termin mam z om na 31.07. a z USG na 5.08.
Z mojej strony dwie ciąże zakończone przedwcześnie z powodu stanu przedrzucawkowego. Trzeciej ciazy z mężem nie planowaliśmy z powodu dużego ryzyka przedwczesnego porodu. A tu końcem listopada niespodziewana niespodzianka Cieszymy się bardzo tylko ja się strasznie martwię , żeby było wszystko w porządku z ciaza, i żeby dotrwać chociaż do 35 tygodnia z porodem .
Narazie mam brać witaminy plus akard 150 , codzienne mierzenie ciśnienia i dieta niskosodowa.
😉
 
Do góry