reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

M
Wiem, że średnie pytanie, ale czy poronienie samoistne boli?
niestety tak, ja akurat dostałam skierowanie do szpitala bo już zaczęłam krwawić , trafiłam po południu i kolejnego dnia mieli z rana podać leki na wywołanie ale nie zdążyli bo koło 21 zaczęłam ronić i cieszę się ze byłam w szpitalu bo nie wiem co zrobiłabym w domu. Same skurcze jak na miesiączkę bolące ale do wytrzymania a zaraz po poronieniu (widziałam na sitku wszystko😢) zaczął się ogromny ból który mnie odłączył od otaczającej mnie rzeczywistości szybko podali kroplówkę z paracetamolem i po 15 min przeszło.... w domu bym tego raczej nie przetrwała a tak miałam opiekę położnych i lekarza.
 
reklama
Dziewczyny, mam dylemat 😢 mój mąż idzie kupić sobie kebaba, ja się zapierałam, ze nie chce, ale nagle nabrałam takiej ochoty 😭😭😭😭 jecie takie świństwa w ciąży?
Ja jadłam na samym początku, bo miałam okropną ochotę. Ostatnio nawet musiałam zjeść frytki z MC bo spać po nocy nie mogłam 😂
 
Mi genetyk opowiadała o swojej koleżance która USG prenatalne miała idealne, papa wiadomo wiek i sobie odpuściła amniopunkcję, zrobiła nieinwazyjne wyszło że zdrowe a urodziła z downem.
Z zespołem Downa* przepraszam za czepialstwo, ale bardzo nie lubię jak ktoś tak mówi, potem niestety powielają to dzieci.
 
Dziewczyny mam wyniki i nie wiem czy dobre 😶 dziwne przedziały , w poprzednich ciążach robiłam w innym laboratorium i tam było wszystko jasne . Ostatnia miesiączka 6 grudnia , cykle 28-31 dni . Proszę o pomoc w interpretacji 🤔Zobacz załącznik 1352207
Wg mnie wynik pozytywny choc wczesny.
Poronienie może być w toku, to raczej jest proces. U mnie zaczęło się plamienie, po 4 dniach brak akcji serca i mocne krwawienie zaczęło się po kolejnych 2 dniach. Później krwawiłam jeszcze z 2 dni i był koniec. Wszystko działo się w domu
Ja się bałam poronienia w domu samej. Moja psiapsióła prawie zeszła. Jak ją wiodłam na IP to ona wyła z bólu a ja ryczałam że stresu. Ja skorzystałam z pomocy szpitala.
Powstrzymałam się i nie będę jadła kebaba 💪
Sporadycznie fast food nie zaszkodzi. Ja na wieczór przed porodem zwracam że szpitala na parking do auta na big maca 🤪 Mąż mi przywiózł.
 
M

niestety tak, ja akurat dostałam skierowanie do szpitala bo już zaczęłam krwawić , trafiłam po południu i kolejnego dnia mieli z rana podać leki na wywołanie ale nie zdążyli bo koło 21 zaczęłam ronić i cieszę się ze byłam w szpitalu bo nie wiem co zrobiłabym w domu. Same skurcze jak na miesiączkę bolące ale do wytrzymania a zaraz po poronieniu (widziałam na sitku wszystko😢) zaczął się ogromny ból który mnie odłączył od otaczającej mnie rzeczywistości szybko podali kroplówkę z paracetamolem i po 15 min przeszło.... w domu bym tego raczej nie przetrwała a tak miałam opiekę położnych i lekarza.
W którym tygodniu?
 
Wg mnie wynik pozytywny choc wczesny.

Ja się bałam poronienia w domu samej. Moja psiapsióła prawie zeszła. Jak ją wiodłam na IP to ona wyła z bólu a ja ryczałam że stresu. Ja skorzystałam z pomocy szpitala.

Sporadycznie fast food nie zaszkodzi. Ja na wieczór przed porodem zwracam że szpitala na parking do auta na big maca 🤪 Mąż mi przywiózł.
W którym tygodniu była Twoja przyjaciółki? To bardzo niepokojące 😢
 
Zrobiłam już wszystkie badania. Jakimś cudem glukoza na czczo pięknie spadła... Aż się wystraszyłam i poleciałam prywatnie sprawdzić czy nic się nie wydarzyło bo wizytę mam na 18 dopiero. Okazało się, że wszystko jest dobrze a taka kluseczka ukazała się na usg ❤
Ja też zauważyłam że jak kropeczka troszkę podrasta to od razu cukier mi fajnie spada i tak widzę przy każdej ciąży. W poprzedniej jak mi zaczęło znowu wyskakiwać pow 90 czułam że coś się stało no i miałam racje
 
reklama
Do góry