reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ale to mówicie o samym już poronieniu, że boli, ale nie da sie wyczuć jakoś objawami tego, że np serce przestało bić? Któraś z Was pisała, że dopiero po 2 tyg dowiedziala sie, ze serce już nie biło tyle czasu.
Wtedy nic nie boli? Da się to jakoś wyłapać bez wizyty u gin? Bo wychodzi na to, że po zatrzymaniu serca nie ma od razu poronienia tylko dopiero po jakimś czasie? Tak?
Mnie bolało na miesiączkę w dniu kiedy miałam ją dostać( czyli na początku miesiąca), no ale wiadomo nie dostałam,bo test pokazał dwie kreski... Później już mi przeszło, tylko te pojedyncze bóle raz lewego, raz prawego jajnika, a dziś znów cały dzień boli mnie jak na miesiączkę, ale delikatnie 🤷 plamień brak....


A co do kebaba, ja bym jadła gdyby przyszła mi ochota.. Wiadomo trzeba jeść zdrowiej w ciąży, ale od czasu do czasu jakiś fast food nie powinien zrobić nic złego. Oczywiscie jeśli mówimy o sytuacji gdy nie ma zalecenia specjalnej diety, gdy nie ma cukrzycy ciązowej itd ;)
 
reklama
Jedno mnie tylko bolało tak jak hmm te pierwsze początkowe skurcze porodowe czyli w sumie żaden ból
U mnie kończyło się wszystko max 11 tydzień
Reszta jak zwykły okres bardzo obfity ze skrzepami
A okres tez mialysie ze skrzepami?
Bo ja czasami tak i zawsze wtedy zastanawialam się czy to nie poronienie...
 
Z zespołem Downa* przepraszam za czepialstwo, ale bardzo nie lubię jak ktoś tak mówi, potem niestety powielają to dzieci.
Kiedyś czytałam jakiś artykuł czy coś w tym stylu, z prośbą do ludzi, żeby zmienić używanie nazwy Zespół Downa na "milszą wersję" i używać nazwy Trisomia 21:)
 
Ale to mówicie o samym już poronieniu, że boli, ale nie da sie wyczuć jakoś objawami tego, że np serce przestało bić? Któraś z Was pisała, że dopiero po 2 tyg dowiedziala sie, ze serce już nie biło tyle czasu.
Wtedy nic nie boli? Da się to jakoś wyłapać bez wizyty u gin? Bo wychodzi na to, że po zatrzymaniu serca nie ma od razu poronienia tylko dopiero po jakimś czasie? Tak?
Mnie bolało na miesiączkę w dniu kiedy miałam ją dostać( czyli na początku miesiąca), no ale wiadomo nie dostałam,bo test pokazał dwie kreski... Później już mi przeszło, tylko te pojedyncze bóle raz lewego, raz prawego jajnika, a dziś znów cały dzień boli mnie jak na miesiączkę, ale delikatnie 🤷 plamień brak....


A co do kebaba, ja bym jadła gdyby przyszła mi ochota.. Wiadomo trzeba jeść zdrowiej w ciąży, ale od czasu do czasu jakiś fast food nie powinien zrobić nic złego. Oczywiscie jeśli mówimy o sytuacji gdy nie ma zalecenia specjalnej diety, gdy nie ma cukrzycy ciązowej itd ;)
chcialam o to samo zapytać..
 
Ale to mówicie o samym już poronieniu, że boli, ale nie da sie wyczuć jakoś objawami tego, że np serce przestało bić? Któraś z Was pisała, że dopiero po 2 tyg dowiedziala sie, ze serce już nie biło tyle czasu.
Wtedy nic nie boli? Da się to jakoś wyłapać bez wizyty u gin? Bo wychodzi na to, że po zatrzymaniu serca nie ma od razu poronienia tylko dopiero po jakimś czasie? Tak?
Mnie bolało na miesiączkę w dniu kiedy miałam ją dostać( czyli na początku miesiąca), no ale wiadomo nie dostałam,bo test pokazał dwie kreski... Później już mi przeszło, tylko te pojedyncze bóle raz lewego, raz prawego jajnika, a dziś znów cały dzień boli mnie jak na miesiączkę, ale delikatnie 🤷 plamień brak....


A co do kebaba, ja bym jadła gdyby przyszła mi ochota.. Wiadomo trzeba jeść zdrowiej w ciąży, ale od czasu do czasu jakiś fast food nie powinien zrobić nic złego. Oczywiscie jeśli mówimy o sytuacji gdy nie ma zalecenia specjalnej diety, gdy nie ma cukrzycy ciązowej itd ;)
W moim przypadku zatrzymanie akcji serca wyszło przy usg u ginekologa bez żadnych objawów. Czułam się normalnie jak przez całe kilka tyg ciąży.
 
reklama
Do góry