reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
@JoannaLaura zależy, mnie np bolało jak silniejsza miesiączka. No troche bardziej silniejsza, ale leki przeciwbolowe zadzialaly. Przykro mi, ale taki przyrost i progesteron raczej nie wróży dobrze :( Siedzimy w tym razem, bo dwa dni temu robilam bete, wynosila 1514 a dziś powtorka i zaledwie 1561, a więc znów mnie czeka powtorka z rozrywki. Ehhh, no moglam się tego spodziewać, u mnie to juz 4 raz, trzecia klapa z rzedu, ehh.

😭 to mój pierwszy raz. Dzisiaj mam zadzwonić do ginekologa o 19:30 może uda mi się dzisiaj po godzinach umówić albo jutro rano.. i zobaczymy
 
Z tego co czytałam do poronienia samoistnego dochodzi gdy beta całkiem opadnie, tak?
Poronienie może być w toku, to raczej jest proces. U mnie zaczęło się plamienie, po 4 dniach brak akcji serca i mocne krwawienie zaczęło się po kolejnych 2 dniach. Później krwawiłam jeszcze z 2 dni i był koniec. Wszystko działo się w domu
 
@JoannaLaura tak, chyba tak bo przy becie 200 czekalam chyba ponad tydzien az ruszy samo.. daj koniecznie znac co Ci powie lekarz, ja raczej poczekam na wizytę do 10 stycznia, w przyszlym tygodniu sprawdze czy zaczela spadac :/
 
reklama
Znam dwa przypadki po NIfty,gdzie wynik wskazywal na chorobę,a w rezultacie bylo wszyskto ok.
I tego sie wlasnie boje najbardziej...
Bo amniopunkcja nie jest juz taka bezpieczna...
Mi genetyk opowiadała o swojej koleżance która USG prenatalne miała idealne, papa wiadomo wiek i sobie odpuściła amniopunkcję, zrobiła nieinwazyjne wyszło że zdrowe a urodziła z downem.
 
Do góry