reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Wiem, że średnie pytanie, ale czy poronienie samoistne boli?
Wg mnie nie boli. Tak jak miesiączka. Może trochę bardziej brzuch jak na okres boleć. Jeśli pojawi się gorączka powyżej 38 i zuzyjesz więcej niż 1 podpaskę na 2 godziny to uderzaj na szpital.
Ale skonsultuj z lekarzem. Ja poroniłam w domu ale byłam w stałym kontakcie z lekarzem.

Edit jeśli będzie bolało weź tabletkę i obejrzyj coś ciekawego. [emoji8] 3mam kciuki.
 
Wg mnie nie boli. Tak jak miesiączka. Może trochę bardziej brzuch jak na okres boleć. Jeśli pojawi się gorączka powyżej 38 i zuzyjesz więcej niż 1 podpaskę na 2 godziny to uderzaj na szpital.
Ale skonsultuj z lekarzem. Ja poroniłam w domu ale byłam w stałym kontakcie z lekarzem.

Edit jeśli będzie bolało weź tabletkę i obejrzyj coś ciekawego. [emoji8] 3mam kciuki.

Dziękuję za rady
 
@JoannaLaura zależy, mnie np bolało jak silniejsza miesiączka. No troche bardziej silniejsza, ale leki przeciwbolowe zadzialaly. Przykro mi, ale taki przyrost i progesteron raczej nie wróży dobrze :( Siedzimy w tym razem, bo dwa dni temu robilam bete, wynosila 1514 a dziś powtorka i zaledwie 1561, a więc znów mnie czeka powtorka z rozrywki. Ehhh, no moglam się tego spodziewać, u mnie to juz 4 raz, trzecia klapa z rzedu, ehh.
 
reklama
Do góry