reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam 🤗
Dziś rano zrobiony test i bladziusieńka i różowa kreseczka, zrobiłam też betę i niedawno dostałam wyniki 🤭 Planowo w poniedziałek powinnam dostać @
 

Załączniki

  • 6f93a9d2-8f3f-4dda-be8a-d375afb43f1f.jpg
    6f93a9d2-8f3f-4dda-be8a-d375afb43f1f.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Ja jestem KP z rozjechanym cyklem więc nie opieramy się w ogóle na dacie z OM, tylko na usg - z usg wychodzi 5+4 /+-3

Ja się dzisiaj wkurzyłam bo miałam tak na szybko poradę u lekarza z dupy :( tylko żeby dał mi leki itd. i mówię, że OM 15.10 ale ja mam mega długie cykle ... a ona: mnie to nie interesuje, ma Pani 8 tydzień ciąży 🤦‍♀️ A u mnie owulacja na bank tego 23-25 listopada
 
Ja się dzisiaj wkurzyłam bo miałam tak na szybko poradę u lekarza z dupy :( tylko żeby dał mi leki itd. i mówię, że OM 15.10 ale ja mam mega długie cykle ... a ona: mnie to nie interesuje, ma Pani 8 tydzień ciąży 🤦‍♀️ A u mnie owulacja na bank tego 23-25 listopada
No idiotka. W takich przypadkach nie patrzy się na date OM tylko ją „ustala” Dodając te dwa tygodnie od czasu zapłodnienia…
Ciekawe co by powiedziała na miesiączkę w styczniu 2020. Ciąża 23 miesięczna ?
Moja dr oczywiście zna historie ale zgłaszając się do jakiegokolwiek lekarza z przypadku na cito po prostu będę podawać pasującą date OM i tyle. Nie chce mi się tłumaczyć i dyskutować.
 
Ja się dzisiaj wkurzyłam bo miałam tak na szybko poradę u lekarza z dupy :( tylko żeby dał mi leki itd. i mówię, że OM 15.10 ale ja mam mega długie cykle ... a ona: mnie to nie interesuje, ma Pani 8 tydzień ciąży 🤦‍♀️ A u mnie owulacja na bank tego 23-25 listopada
To już wiesz że tą panią należy omijać szerokim łukiem.
 
To już wiesz że tą panią należy omijać szerokim łukiem.

Jak wszystko będzie okej to i tak będę prowadziła ciąże w szpitalu Medicover bo tam będę rodzić. No ale szok, że w tych czasach nadal ktoś liczy ciąże z 28dniowego cyklu, wiedząc że pacjentka nigdy takiego cyklu nie miała 🤦‍♀️ No ale ważne że dała mi to co chciałam
 
Ja na szczęście wiem kiedy dokładnie miałam owulację więc jak tylko trafiłam do mojej Pani doktor to od razu na jej podstawie wyliczyła mi termin porodu i nawet kartę ciąży założyła bo nie miała żadnych wątpliwości. Cieszę się że udało mi się tą owulację wyłapać bo na początku cyklu byłam chora i przez to przedłużył się o ponad tydzień.
 
reklama
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam 🤗
Dziś rano zrobiony test i bladziusieńka i różowa kreseczka, zrobiłam też betę i niedawno dostałam wyniki 🤭 Planowo w poniedziałek powinnam dostać @
Hej!!!
Ciekawa jestem jaka u mnie będzie beta, ale można powiedzieć, że prawdopodobnie jesteśmy w tym samym dniu cyklu.
 
Do góry