reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Kochana jest nas dwie, czasem ciągnie, czasem kłuje, wróciły mdłości. Do tego upał dziś 38 stopni ma być, tak że wiem co czujesz.
Spacer ? Oj często spaceruje prawie codziennie parę km. Myje okna, odkurzam mieszkanie.
Wspolczuje:( ja nawet wymiotowalam jeszcze a juz 38 tc
Niestety jakos tak sie robi niedobrze czasem.
Jej ile ja bym oddala dziewczyny za spacer nad morzem….
 
reklama
Kochana jest nas dwie, czasem ciągnie, czasem kłuje, wróciły mdłości. Do tego upał dziś 38 stopni ma być, tak że wiem co czujesz.
Spacer ? Oj często spaceruje prawie codziennie parę km. Myje okna, odkurzam mieszkanie.
Podziwiam Cie… ja najzwyczajniej sily nie mam. Samym chodzeniem po domu i pierdolami tak sie mecze ze potem prysznic i lezenie zeby dojsc do siebie i masaz stop. Żar leje sie z nieba a my tez jeszcze pranie kanapy i lozka, fugi poszorowac ale to juz nie ja….
Jeszcze cos na ogrodku i tak jest co robic non stop. Ale juz jak sie niunia pojawi to nic sie nie zrobi pewnie… wiec spoczko. Moja wlasnie ma czkawke:) i tez jak sie zacznie wieczorem przeciagac to az piszcze tak w pecherz uderza. Ale jak sie rusza to dobrze! Teraz juz tak delikatniej…
 
No słabiej zdecydowanie. Wczoraj ją musiałam trochę zmotywować do ruchu, bo aż się przestraszyłam.

Ja gar leczo wczoraj zrobiłam, dziś siedzę jak królewna i nic nie robię 🥳 wprowadziłam zakaz używania piekarnika czajnika i kuchenki. No chyba że na szybkie podgrzanie

@Andzia8989 podziwiam i gratuluję :D moje chłopaki ze mną tak dobrze nie będą mieć 🤭🤭
O mniami, smakow mi narobicie… leczo to moj smak lata tez.
Polecam Wam chlodniczek z ogorkow (zsiadle mleko, jogurt grecki, kefir, co kto lubi) ogorek czosnek koperek.
Do tego mlode ziemniaczki i podsmazony boczus w takie male kawaleczki. Obłęd… a robi sie 5 minut. Tylko wiadomo ogorki obrac i w plasterki pokroic. Kocham ten smak.
 
Podziwiam Cie… ja najzwyczajniej sily nie mam. Samym chodzeniem po domu i pierdolami tak sie mecze ze potem prysznic i lezenie zeby dojsc do siebie i masaz stop. Żar leje sie z nieba a my tez jeszcze pranie kanapy i lozka, fugi poszorowac ale to juz nie ja….
Jeszcze cos na ogrodku i tak jest co robic non stop. Ale juz jak sie niunia pojawi to nic sie nie zrobi pewnie… wiec spoczko. Moja wlasnie ma czkawke:) i tez jak sie zacznie wieczorem przeciagac to az piszcze tak w pecherz uderza. Ale jak sie rusza to dobrze! Teraz juz tak delikatniej…
Dopiero co nam płytki na balkonie wymienili i wszystko ściągaliśmy. W tamtym tygodniu urządziłam balkon na nowo. A do środy znów muszę wszystko pościągać bo przyjdą na kontrolę. Tak więc będzie trochę noszenia.

Dziś przesiedziałam z dziećmi na basenie 3 h. Nawet przyjemnie było popołudniem w cieniu. A teraz seans filmowy i spanko.Kolejny dzień zaliczony.
Końcówka lipca mi się dłużyła, może dlatego że pierwszego sierpnia miałam wizytę i czekałam na to ostatnie USG. Teraz jutro już piątek szybko te dni mi poleciały. Oby tak dalej pędził czas oczywiście ten do porodu i sam poród też. A później to już może tak jak końcówka lipca.

Oby wam też dzień minął przyjemnie.
 
Nie wiem czy wszystko ze mną w porządku, ale za niedługo biorę się za pierogi z jagodami 🙈 wysłałam męża po jagody przed pracą to już muszę zrobić 😬 zrobię więcej jak będzie mi się chciało i zamroze
Pozazdrościlam Ci tych pierogów i jak tylko słońce zaszło to też zrobiłam 🙂 co prawda nie z jagodami ale z czeresniami ib trochę z jabłkami dla małej. I tym sposobem dzisiejsza kolacja zaliczona i jeszcze na jutro na obiad będą, bo nikt nie chce normalnego obiadu bo za gorąco 😊
 
reklama
Do góry