reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Jasne, że lepiej mieć niż nie mieć.

Gratulacje ❤️
To wykorzystywanie męża to ktoś chyba na jaja wymyślił :D albo jakiś mężczyzna ewentualnie :D Po wczorajszych fikolkach powinnam urodzić w 15min a dalej mam brzuszysko 🤣
Też mam nadzieję do weekendu urodzić 🤞
My też codziennie seks i masaż szyjki wieczorem i jak widać nie pomaga.
Spróbuje z tymi sutkami.
Już jestem taka ciekawa tego swojego dziecka. Podobno ma bardzo dużo włosów na głowie, pływały wczoraj swobodnie na usg ;)
 
reklama
My też codziennie seks i masaż szyjki wieczorem i jak widać nie pomaga.
Spróbuje z tymi sutkami.
Już jestem taka ciekawa tego swojego dziecka. Podobno ma bardzo dużo włosów na głowie, pływały wczoraj swobodnie na usg ;)
Jak to z tym masażem szyjki jest? Takie coś można samemu? Ja to się nawet zbadać siebie boje żeby tam sajgonu nie narobić 😁
Mówisz że będzie fryz od pierwszego dnia? :D fajnie tak! Ciekawe jakie to moje będzie 😅 poker face po tacie 🤭
 
Jak to z tym masażem szyjki jest? Takie coś można samemu? Ja to się nawet zbadać siebie boje żeby tam sajgonu nie narobić 😁
Mówisz że będzie fryz od pierwszego dnia? :D fajnie tak! Ciekawe jakie to moje będzie 😅 poker face po tacie 🤭
My robimy od 38 tc za rada naszej położnej. Niby pomaga w ochronie krocza. Polecam pooglądać na yt filmy Izabeli Dembińskiej. To również położna.
Ja się podobno urodziłam z bardzo bujna fryzura i byłam jakimś ewenementem na porodówce wiec jestem ciekawa czy będzie z nim podobnie bo niby ma bardzo dużo tych wlosow
 
To wykorzystywanie męża to ktoś chyba na jaja wymyślił :D albo jakiś mężczyzna ewentualnie :D Po wczorajszych fikolkach powinnam urodzić w 15min a dalej mam brzuszysko 🤣
Też mam nadzieję do weekendu urodzić 🤞
Mąż może pomóc o ile dziecko jest gotowe do wyjscia 😁 jak nie jest to nic go nie ruszy, ani pomoc taty, ani masaże ani nic 🙈
Liczę jednak na to, że jak jakieś tam "objawy" mam to na pewno nie zaszkodzi 😁
Wczoraj czytałam z nudów o objawach, to połowę już mam 😂 czop odszedł, małe rozwarcie jest, szyjka miękka, krzyż boli, biodra też, mała strasznie napiera główką, że mam czasem wrażenie, że zaraz wyjdzie, skurcze przepowiadające są... 😂 tylko jeszcze czekam na najważniejsze czyli odejście wód albo regularne skurcze 😂 obym się szybko doczekała 😂
 
My robimy od 38 tc za rada naszej położnej. Niby pomaga w ochronie krocza. Polecam pooglądać na yt filmy Izabeli Dembińskiej. To również położna.
Ja się podobno urodziłam z bardzo bujna fryzura i byłam jakimś ewenementem na porodówce wiec jestem ciekawa czy będzie z nim podobnie bo niby ma bardzo dużo tych wlosow
Moje dzieci praktycznie łyse były 😂 pierwsza ledwo meszek miała, a druga miała troszkę włosków, ale szybko zrobiły się mega jasne, więc mało widoczne 😁
 
Dziewczyny te które z was już rodziły. Czy skurcze w samym dole brzucha mogą być tymi porodowymi? Coraz mocniej mnie łapie, aplikacja pokazuje ze powinnam się szykować do szpitala ale gdzieś kiedyś czytałam ze te skurcze porodowe to idą od środka brzucha na dół a mnie łapie ciagle w samym dole
 
Dziewczyny te które z was już rodziły. Czy skurcze w samym dole brzucha mogą być tymi porodowymi? Coraz mocniej mnie łapie, aplikacja pokazuje ze powinnam się szykować do szpitala ale gdzieś kiedyś czytałam ze te skurcze porodowe to idą od środka brzucha na dół a mnie łapie ciagle w samym dole
Ja w ogóle nie miałam skurczy, tylko odeszły mi wody, a w szpitalu przy przyjęciu miałam już 3 cm. Położna mówiła, że to jakas faza utajona.
Wcześniej, przez pół dnia tylko klucie i rozbieranie właśnie w dole brzucha, ale ciągłe, bez żadnej regularności - nie dało się tego liczyć.
Takie prawdziwe skurcze to może poczułam od 5 cm. Wcześniej patrzyłam na ktg, bo nie wiedziałam, czy to skurcz, czy nie.
Jak mi powiedziała, że teraz jest dobry moment na znieczulenie to się zdziwiłam, bo jeszcze nie było tak źle. Ale wiedziała co robi, bo chwilę później nawet po znieczuleniu był taki ból, że się pytałam, czy na pewno działa.
 
Dziewczyny te które z was już rodziły. Czy skurcze w samym dole brzucha mogą być tymi porodowymi? Coraz mocniej mnie łapie, aplikacja pokazuje ze powinnam się szykować do szpitala ale gdzieś kiedyś czytałam ze te skurcze porodowe to idą od środka brzucha na dół a mnie łapie ciagle w samym dole
U mnie były takie jak przy miesiączce, w dole brzucha. Ja bym nie patrzyła na to gdzie konkretnie, tylko mierz czas pomiędzy nimi i czy są coraz częstsze i mocniejsze. Możesz wziąść ciepły prysznic lub nospe, jak nie ustaną tzn ze to porodowe.
 
reklama
Do góry