reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mamusie czy wy też jesteście senne. Od paru dni przesypiamy pół dnia.
Najlepsze to że w nocy też śpię.
Dobranoc hehe
U mnie to samo. Drzemka w ciągu dnia i w nocy zasypiam bez problemu. Ostatnio tak dobrze spałam w I trymestrze :)
Już myślałam, że się będzie coś rozkręcać, bo miałam delikatne plamienie, ale na razie spokój. Pół weekendu czytałam o zwiastunach porodu - i tak się nie czuję mądrzejsza. Mam nadzieje, że dotrwam chociaż do zdjęcia pessara.
 
U mnie to samo. Drzemka w ciągu dnia i w nocy zasypiam bez problemu. Ostatnio tak dobrze spałam w I trymestrze :)
Już myślałam, że się będzie coś rozkręcać, bo miałam delikatne plamienie, ale na razie spokój. Pół weekendu czytałam o zwiastunach porodu - i tak się nie czuję mądrzejsza. Mam nadzieje, że dotrwam chociaż do zdjęcia pessara.
Zazdroszczę:) nie wiem na kiedy masz termin ja na 31 lipca a od 1.5 miesiąca zasypiam kolo 23 pobudka kolo 1, następna koło 3, kolejna kolo 7.
Szukam plusów;) jak się urodzi to nie mam problemów ze wstawaniem w nocy haha
 
Mamusie czy wy też jesteście senne. Od paru dni przesypiamy pół dnia.
Najlepsze to że w nocy też śpię.
Dobranoc hehe
Mega, mogłabym spać cały czas 🙈 wczoraj położyłam się z młodą na drzemkę, spalysmy 3h, a po kolejnych 3h już mi się oczy tak kleily, że nie mogłam wyrobić 🙈 w nocy nie mam problemów ze snem, co najwyżej budzę się żeby z boku na bok się przekręcić czy raz do toalety. Ale potem zasypiam w sekundę.
 
Zazdroszczę:) nie wiem na kiedy masz termin ja na 31 lipca a od 1.5 miesiąca zasypiam kolo 23 pobudka kolo 1, następna koło 3, kolejna kolo 7.
Szukam plusów;) jak się urodzi to nie mam problemów ze wstawaniem w nocy haha
Termin podobnie, na 1.08 ;) Też się wybudzam, ale tylko na chwilę i zaraz zasypiam. W nocy mnie strasznie suszy, więc wstaje, żeby się napić i oczywiście do toalety.
Właśnie się zastanawiałam, czy to specjalnie nie jest tak zaprogramowane, żeby ćwiczyć nocne wstawanie. Mam wrażenie, że regularnie budzę się o podobnych porach.
 
Jak tam sytuacja u Was???
Miałam dziś badanie zrobione przez profesora i stwierdził że nie jest najgorzej z tą nerka, także pozwolił na 2 tygodnie wrocic do domu i wrocic tydzień przed terminem na cesarke ze względu na wagę młodego i miednicowe ułożenie. Ale lekarz prowadzący nie dał mi dziś wypisu, liczę na to że jutro mnie jednak puści.
 
Miałam dziś badanie zrobione przez profesora i stwierdził że nie jest najgorzej z tą nerka, także pozwolił na 2 tygodnie wrocic do domu i wrocic tydzień przed terminem na cesarke ze względu na wagę młodego i miednicowe ułożenie. Ale lekarz prowadzący nie dał mi dziś wypisu, liczę na to że jutro mnie jednak puści.
Trzymam kciuki żebyście jutro wyszli!
A coś jeszcze mówił na temat tej nerki? Będą jakieś badania po porodzie?
 
reklama
Do góry