reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mamusie czy wy też jesteście senne. Od paru dni przesypiamy pół dnia.
Najlepsze to że w nocy też śpię.
Dobranoc hehe
Taak ja spie do 9 rano czyli po jakies 10-11 h i wcale mi nie malo:)
Tak, będą badac po porodzie. Nie są teraz przez USG stwierdzić gdzie jest przeszkodą w przepływie moczu, dopiero po urodzeniu.
duzo zdrowka dla Was! Niech wszystko skonczy sie dobrze!!!
 
reklama
@Kostka9992 ślę dobre myśli. Obyś wyszła w miarę szybko żeby jeszcze poodpocxywac w domku z rodziną ❤️

Mój plan dnia wygląda ostatnio następująco: 6.30 pije floradix 7.00 jem śniadanie i 7.15 idę spać 😁 wstaje koło 10.00 kręcę się chwilę, ogarniam, sprzątam i znowu do spania 🤭🤭🤭 13.00 mogę żyć dopiero, ale tak max do 19.00 i zaczynam odpadać 😂😂 niech żyje 9 miesiąc! 🥳🥳🥳
 
Wyszłam :))) jadę do domku wyściskać moją córeczkę:) przez ten niezaplanowany pobyt w szpitalu nawet do porodu mi się tak nie spieszy, żeby tu znowu być
Pamiętam jak swoją tuliłam i płakałam nie chciałam wypuścić. Więc wiem co to się dziś u ciebie dzieje. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Dziś w nocy znajoma urodziła w domu synka. Wszystko poszło bardzo szybko. Mały waży 2190 i mierzy 47 cm urodziny w 38 tc.
Mam nadzieję że nie będę rodzić w domu.
Ja też mam obawy żeby tylko wczesniej nie urodzić niż mam zaplanowaną cesarkę. Mam w planie jeszcze jakiś weekend wyjazdowy, ale z tyłu głowy od razu co będzie jak się zacznie.. termin mam na 22.08, CC tydzień wcześniej.
 
Dziś w nocy znajoma urodziła w domu synka. Wszystko poszło bardzo szybko. Mały waży 2190 i mierzy 47 cm urodziny w 38 tc.
Mam nadzieję że nie będę rodzić w domu.
Rozumiem, że nie planowała rodzić w domu 😯
Właśnie mnie stresuje, że przegapię właściwy moment, a szpital mam na drugim końcu miasta. Najchętniej bym wyjechała przy pierwszych skurczach.
 
reklama
Rozumiem, że nie planowała rodzić w domu 😯
Właśnie mnie stresuje, że przegapię właściwy moment, a szpital mam na drugim końcu miasta. Najchętniej bym wyjechała przy pierwszych skurczach.
Poród w domu raczej nie planowany.
Jeśli już bym miała rodzić w domu to tak jak ona w nocy lub późnym wieczorem kiedy jest mój mąż w domu. Bo do 13:15 jestem sama jeszcze przez dwa tygodnie bo dzieci mają szkołę. Od 13:15 do 18/19 z dziećmi (8 i 9 lat). Później już jest ktoś dorosły hehehe.

Jutro to pranie i prasowanie. I przygotuje chyba już łóżeczko. Ta sytuacja u znajomej mnie przyspieszy. Hehe
 
Do góry