reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Piszecie o pakowaniu torby itp. A ja nic nie mam. W tygodniu chciałam prać i popracować rzeczy małego ale pogoda się zepsuła i przełożyłam na ten nadchodzący tydzień już nie zależnie od pogody. Nie mam dla siebie nic do szpitala, nic do pielęgnacji dla małego, a łóżeczko jest bez materaca i pościeli. Na kiedy są wasze terminy że wy już gotowe. A może macie zagrożenie wcześniejszym porodem, czy tak po prosu jesteście już gotowe ?
Mam termin na 9 sierpnia, chociaż z ostatniego USG wychodzi wcześniejszy. Na pewno nie urodzę później, bo ew. w terminie zostanie wywołany. Ja jestem taka, że lubię mieć wszystko przygotowane/zaplanowane wcześniej. Do tego nie wiem jak się będę czuła, no i wykorzystałam trochę fakt, że moja dwulatka jeszcze chodzi do żłobka, bo dwa tyg przed terminem akurat żłobek ma przerwę.
Też ok miesiąca przed terminem pakowalam się w pierwszej i drugiej ciąży.
Teraz powoli szykuje dom, robię porządki, przekładam rzeczy itp.
 
reklama
@Kostka9992 trzymam kciuki bardzo

Byłam wczoraj na wizycie. Dzisiaj 35+1. Fasolex waży 3kg, głowa w dół. Szyjka ok na szczęście. Mi już w zasadzie masy nie przybywa, wszystko idzie w dzidzię. Powtórzyłam morfologię - nie jest idealna, ale na tym etapie już się cudów nie spodziewam. Dobrze, że hemoglobina się trzyma tego dolnego pułapu i więcej już nie spada (mam 11.2 aktualnie).
Zakupiłam floradix i herbatkę z gojnika. Może się uda podreperować trochę 😊

Jak Wasze samopoczucie?
Przeczytalam ze herbatę z GNOJNIKA i mówię fuj co to???🤣🤣🤣
 
Piszecie o pakowaniu torby itp. A ja nic nie mam. W tygodniu chciałam prać i popracować rzeczy małego ale pogoda się zepsuła i przełożyłam na ten nadchodzący tydzień już nie zależnie od pogody. Nie mam dla siebie nic do szpitala, nic do pielęgnacji dla małego, a łóżeczko jest bez materaca i pościeli. Na kiedy są wasze terminy że wy już gotowe. A może macie zagrożenie wcześniejszym porodem, czy tak po prosu jesteście już gotowe ?
Ja mam na 21.08 i tez juz walizka i wszystko gotowe jest… dziekuje Bogu ze sie tak wczesnie wzielam za to bo teraz nie mialabym sily kompletnie. A tak moge juz lezec miesiac i czekac:)
 
Z OM 11 sierpnia z USG mam na 27 lipca. Patrząc na poprzednią ciążę to będzie po środku gdzieś 😊
Torbę spakowałam w tym tygodniu, jak mnie zaczęło boleć 😁😁 to już nie przelewki.
@Dzoannna też w sklepie tak przeczytałam 😂😂
 
To ja tu chyba ostatnie bede rodzic cos mi sie zdaje. Dzis cudowny chlodek…
Milego dnia mamuski!
U nas deszcz co chwile. Idę nie długo z małą do lekarza, miała gorączkę w pt/sob a teraz ją wysypało 🙈 podobno bostonka panuje 🙈 ciekawe czy to to, jak tak to masakra, utknę w domu na przynajmniej tydzień 😭
 
U nas deszcz co chwile. Idę nie długo z małą do lekarza, miała gorączkę w pt/sob a teraz ją wysypało 🙈 podobno bostonka panuje 🙈 ciekawe czy to to, jak tak to masakra, utknę w domu na przynajmniej tydzień 😭
No niestety panuje córki mojego brata przeszły całkiem niedawno, syn kuzyni też i dzieci jej siostry to samo cierpliwości.
 
reklama
Do góry