reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hej😊 ja w pierwszej ciąży 4 dni po terminie spodziewane miesiączki miałam betę 1700 a 48h później 4200 a progesteron prawie 80. Tez sie naczytałam różnych rzeczy i denerowowalam niempotrzebnie. Jak mój gin to usłyszał to też mówił że pewnie bliźniaki. Okazalo się że ciąża jest pojedyncza, przebiegała wzorowo czego i Tobie życzę 😊😊
Ja się mniej denerwuje jak widzę, ze rośnie. Jak rośnie to zawsze dobry znak 😊 w widełkach się mieszczę, raczej nie spokojna bym była gdyby ten przyrost był serio jakiś potężny 😊
 
reklama
Dzień dobry kochane 😁 to już dziś wizyta 😱 strasznie się stresuję czy wszystko będzie dobrze 😔 aż cała się trzęsie za 2 h jadę 😱 a jak u was? 😊
Ja mam dwa dni do wizyty i zaczynam się faktycznie stresować tym bardziej ze podchodzę sceptycznie do całej sytuacji i chyba bardziej spodziewam się złej wiadomości niż dobrej.
 
Ja sie chyba umowie jednak na przyszły tydzień, to będzie dopiero 5tc, nic nie bedzie widac pewnie ale jakoś moze bede spokojniejsza
 
Dziewczyny chyba wszystkie mamy takie odczucia. Ja też czuje, że jak pójdę na wizytę, to nic dobrego nie usłyszę. Chyba jesień źle na nas wpływa. Mam nadzieję, że wszystkie będziemy wracać z naszych wizyt zadowolone. Trzymam za to kciuki &&&&&&
 
u mnie jest to samo 😔 bardziej martwi mnie to że usłyszę złe informacje 😔
Ja normalnie nie jestem czarnowidzem ale tak
Intensywne krwawienia które miałam (miałam w tej ciąży normalny prawdziwy 5 dniowy „okres”) dają niestety bardzo duże „szanse” na ciąże pozamaciczną lub inne komplikacje. Takie 50/50 . Chociaż na szczęście progesteron mam wysoki i teoretycznie przy progesteronie >25 szanse na CP są już minimalne.
Zobaczymy, po prostu na razie się nie ekscytuje i nie cieszę bo zbyt ryzykownie to wygląda.
 
reklama
Kiedy planujecie poinformować pracodawcę o ciąży?
Ja myślałam, żeby powiedzieć w połowie stycznia, tuż po 12 tygodniu.
Wiem, że im się trochę posypie plan jeśli chodzi o moją działkę w pracy, i jeśli wszystko było by ok planuję pracować gdzieś do końca marca
Mo
Dzień dobry kochane 😁 to już dziś wizyta 😱 strasznie się stresuję czy wszystko będzie dobrze 😔 aż cała się trzęsie za 2 h jadę 😱 a jak u was? 😊
Na pewno wszystko będzie dobrze ❤ Ja mam ginekologa jutro ,ale może nic jeszcze nie być widać bo wg daty ostatniej miesiączki to 4 tydzien i 2 dzień więc wcześniutko.
 
Do góry