reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Jak to się mogło znowu stać😪. Dzisiejsza wizyta nie dała mi już nadziei... Ciąża się nie rozwija, puste jajo 😔. Wdł ostatniej miesiączki to 7tyd.+4
Wdł pomiaru 7.+2
Wdł ostatniego badania tydzień temu nie ma jeszcze 7 tygodnia bo tydzień temu na wizycie lekarz powiedział że nie ma jeszcze 6 tyg. Tak czy siak... Lekarz powiedział że nie ma szans żeby coś się zmieniło bo w tym tygodniu już powinno być coś widać jestem załamana to będzie moje drugie poronienie 😔
 
reklama
Jejku dziewczyny co się dzieje 😭
Bardzo mi przykro. Trzymam kciuki za każdą 😘
Z moich dwóch bliskich przyjaciółek które są teraz w ciąży jedna wyładowała w 12 tyg na IP z krwotokiem, druga plami już 3 tydzień od 10. Obie ciąże zdrowe, żywe, jakieś niegroźne krwiaki więc liczę że tu podobnie.
 
Dziewczyny help.

Przez plamienia wczorajsze i dzisiejsze zrobiłam badanie progesteronu. Wyszło 6,5 ng/ml. Wiem że to cholernie mało. Zaraz zabieram się ma IP bo nerwy mi puszczają. Chce mi się wyć.

Jest nadzieja? Powiedzcie mi realnie. Nie ku pokrzepieniu serc. Proszę
A betę badałas?
Przykro mi i 3mam kciuki żeby jednak się udało.

Przykro mi dziewczyny, że musicie się tak stresować [emoji8][emoji8][emoji8] 3mam za was ogromne kciuki!

Ja byłam dziś u hematologa. Wszystko dobrze narazie. Czekam jeszcze na wyniki zespołu antyfosfolipidowego. Jutro immunolog i endokrynolog i w czwartek Diabetolog 🥲 a potem 2 tygodnie czekania na następne usg[emoji85] jeśli w międzyczasie nic się nie wydarzy.
 
Dziewczyny help.

Przez plamienia wczorajsze i dzisiejsze zrobiłam badanie progesteronu. Wyszło 6,5 ng/ml. Wiem że to cholernie mało. Zaraz zabieram się ma IP bo nerwy mi puszczają. Chce mi się wyć.

Jest nadzieja? Powiedzcie mi realnie. Nie ku pokrzepieniu serc. Proszę
Czy Ty miałaś już usg wcześniej i było ok? Jeśli nie to wizyta na IP konieczna jest na cito.

Nadzieja jest bo i takie ciąże się utrzymały, trzymam kciuki mocno.
 
reklama
A czy dlugo sie czeka na wizyte w celu badan prenatalnych na NFZ?
W poprzedni ciąży rejestrowałem się w 10 tygodniu i nie było problemu z zapisem na 12: tydzień , babka bo narzekała że trochę późno ale że mi z racji wieku przysługuje to nie miała nic do gadania. Prywatnie chciałam iść do konkretnego to za bardzo nie chciał już mnie przyjąć tym bardziej że byłam po te nfz-cie a tam wyszły już nieprawidłowości więc uznał że bez sensu żeby on jeszcze mnie badał i kasował jedyny tylko o to czego mnie jeszcze bardziej przekonał że koniecznie amniopunkcje
 
Do góry