reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

W poprzedni ciąży rejestrowałem się w 10 tygodniu i nie było problemu z zapisem na 12: tydzień , babka bo narzekała że trochę późno ale że mi z racji wieku przysługuje to nie miała nic do gadania. Prywatnie chciałam iść do konkretnego to za bardzo nie chciał już mnie przyjąć tym bardziej że byłam po te nfz-cie a tam wyszły już nieprawidłowości więc uznał że bez sensu żeby on jeszcze mnie badał i kasował jedyny tylko o to czego mnie jeszcze bardziej przekonał że koniecznie amniopunkcje
Na NFZ MUSZĄ Cię umówić w terminie do 7 dni roboczych. Takie prawo.

Ale niewielu dobrych specjalistów przyjmuje na NFZ. A prywatnie to już trzeba często rezerwować wizyty bardzo szybko.
 
reklama
Dziewczyny jestem i ja po pierwszej wizycie w tej ciąży. Stres miałam nie miłosierny nigdy tak się nie stresowałam jak dzisiaj na wizycie ( przypominam poroniłam we wrześniu ) i chce dać nadzieje tym którzy zamartwiają się jak ja... mi już kilka razy objawy odchodziły i potem przychodziły a ze stresu już nawet senna nie byłam i już podejrzewałam to samo . Wtedy zarodek zatrzymał się na 5t5d nawet nie zobaczyłam serduszka. Dziś zobaczyłam wszystko 😍 lekarz mowil ze wszystko ładnie książkowo. Z miesiączki wychodzi mi 7t5d a z usg 8t dzidzia 1.59cm serduszko 170. Tak mi lżej i życzę Wam tego samego czyli dobrej nowiny i nadziei. Nie mam zamiaru już teraz myśleć ze coś sobie może stać bo wiem ze może ale przekroczyłam już tą barierę i jestem już wewnętrznie spokojna. Bardzo się cieszę i naprawdę nie zamartwiajcie się ze objawy się pokazują i zanikają bo wychodzi na to ze tak się dzieje. Bardzo mnie martwi ile nas spotyka poronień 😥 ale musimy mieć nadzieje!
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 77
reklama
Na NFZ MUSZĄ Cię umówić w terminie do 7 dni roboczych. Takie prawo.

Ale niewielu dobrych specjalistów przyjmuje na NFZ. A prywatnie to już trzeba często rezerwować wizyty bardzo szybko.
Tak wiem, ale jednak jak prenatalne za szybko zrobione to też nic nie daje, może więcej strachu narobić a u mnie tak było, bo maluszek mieścił się w okienku badawczym, ale lekarz wolał zrobić badanie jak będzie większy bo wtedy więcej zobaczy.
 
Do góry