reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Tak, ale po rozmowie z pracownikiem Sanco zdecydowałam się na zwykły.
Dzieki, ja zadzwonilam na infolinie ZdroweGeny ale nie powiem zeby ta rozmowa mi cos rozjasnila. A chyba jeszcze bardziej namieszala mi w glowie bo teraz znowu zaczelam czytac o Nifty
 
reklama
To moja czwarta ciąża, a ciagle pojawiają się jakieś nowe nazwiska :) myślałam, że tych dobrych lekarzy znam już wszystkich :)

Bo on jest dość specyficzny, mało mówi, jest wręcz gburowaty, ale jak będzie coś źle to powie i nie będzie owiał w bawełnę. Kiedyś od razu jak było coś źle to kierował do szpitala w którym pracuje na amniopunkcję. Ja mam jeszcze z nim taką historię, że miałam dość nietypowe problemy z córką w brzuchu i nikt nie potrafił mi pomóc, on również powiedział, że medycyna nie zna takich przypadków, ale to raczej nie jest nic groźnego, do obserwacji po urodzeniu. No ale ja mam zawsze ograniczone zaufanie do każdego więc jeszcze wybrałam się na usg do Makowskiego, który też jest w Warszawie polecany no i ja mu jakoś tak od słowa do słowa powiedziałam, że jestem po USG u Roszkowskiego, a on do mnie: była Pani u niego i teraz przyszła do mnie? Po co? :D Tak wiec nie jest tylko dobry według pacjentów, ale też jak i widać według innych lekarzy

Dziękuję ❤️
Ja mam ten problem, że ta moja prywatna akurat nie ma związku z Medicover, ale najwyżej po prostu zadzwonię/umówię się na rozmowę z lekarzem z Medicoveru i powiem, jaka jest sytuacja. Plus mam już zarezerwowany termin na badania krwi, moczu etc. w Medicoverze więc mam nadzieję, że mnie nie wyrzucą :D

Nie wiem jak w Medicover, ale w lux med można wysłać położnej jakich badań się potrzebuje i normalnie dają skierowania i można tam sobie robić za darmo jak się ma w pakiecie. Choć ja np. obie ciąże prowadziłam zawsze na NZF w przychodni przyszpitalnej i prywatnie bo tak lubię. Na dwie karty ciąży
 
Dziewczyny help.

Przez plamienia wczorajsze i dzisiejsze zrobiłam badanie progesteronu. Wyszło 6,5 ng/ml. Wiem że to cholernie mało. Zaraz zabieram się ma IP bo nerwy mi puszczają. Chce mi się wyć.

Jest nadzieja? Powiedzcie mi realnie. Nie ku pokrzepieniu serc. Proszę
 
Dziewczyny help.

Przez plamienia wczorajsze i dzisiejsze zrobiłam badanie progesteronu. Wyszło 6,5 ng/ml. Wiem że to cholernie mało. Zaraz zabieram się ma IP bo nerwy mi puszczają. Chce mi się wyć.

Jest nadzieja? Powiedzcie mi realnie. Nie ku pokrzepieniu serc. Proszę

Może się jeszcze uda go podbić, bo niby powinien być 11, ale może jeszcze się uda żeby wzrósł.
A Ty już miałaś USG?
 
Dziękuję ❤️
Ja mam ten problem, że ta moja prywatna akurat nie ma związku z Medicover, ale najwyżej po prostu zadzwonię/umówię się na rozmowę z lekarzem z Medicoveru i powiem, jaka jest sytuacja. Plus mam już zarezerwowany termin na badania krwi, moczu etc. w Medicoverze więc mam nadzieję, że mnie nie wyrzucą :D
Ja chyba pójdę do lekarki w medicover
 
reklama
Witam Was dziewczyny ! U mnie termin na 12 sierpnia. Właśnie zaczynam 3 miesiąc.Jutro mam usg<3 Powiedzcie też macie taki jadłowstręt? Nic nie mogę przełknąć..
Hej witam się i ja - masakryczny jadłowstręt mam. Tyle że nie na wszystko.
Tzn w danej chwili zjem pizze, innym razem tak mi wszystko śmierdzi, że mnie na wymioty zbiera (ale odpukać do dzis bez wymiotow) 8 tydz zaczynam.

Termin mam na 23-24 sierpnia
Nie 😔 planowo jutro powinnam, ale za bardzo się martwię by czekać do jutra.
A nie masz w domu duphastonu albo luteiny dopochwowej zeby wziac???
 
Do góry