reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Tak wiem, ale jednak jak prenatalne za szybko zrobione to też nic nie daje, może więcej strachu narobić a u mnie tak było, bo maluszek mieścił się w okienku badawczym, ale lekarz wolał zrobić badanie jak będzie większy bo wtedy więcej zobaczy.
Tak, prenatalne muszą być zrobione w odpowiednim okresie, łatwo wyliczyć termin jeśli wiadomo ile ciąża dokładnie ma.
Jeśli nie - to lepiej iść szybciej by w razie czego powtórzyć za kilka dni, niż później kiedy jest już po ptakach.
 
reklama
Tak, prenatalne muszą być zrobione w odpowiednim okresie, łatwo wyliczyć termin jeśli wiadomo ile ciąża dokładnie ma.
Jeśli nie - to lepiej iść szybciej by w razie czego powtórzyć za kilka dni, niż później kiedy jest już po ptakach.
A ty jak się czujesz? jesteś już na IP?
 
Ja tez slabo, mam biegunke 4 dzien, dzis znow pojawilo sie plamienie,czuje ze jest zle.Jestem slaba jak kot.
4 godz czekam na linii zeby dodzwonic sie na tutejsze emergency 😓 prywatnie umowiona jestem na jutro na usg .
Nienawidze UK,szczerze tu jest umieralnia nie pomoc z nikad nie ma ratunku,kaza Ci czekac w domu az bedzie za pozno😪😭
 
Witajcie dziewczyny😁

przyznaję się że podczytuje forum od dłuższego czasu.
Jestem 35 letnia mamą dwóch chłopców w wieku 12 i 7 lat
.teraz termin mam z om na 31.07. a z USG na 5.08.
Z mojej strony dwie ciąże zakończone przedwcześnie z powodu stanu przedrzucawkowego. Trzeciej ciazy z mężem nie planowaliśmy z powodu dużego ryzyka przedwczesnego porodu. A tu końcem listopada niespodziewana niespodzianka Cieszymy się bardzo tylko ja się strasznie martwię , żeby było wszystko w porządku z ciaza, i żeby dotrwać chociaż do 35 tygodnia z porodem .
Narazie mam brać witaminy plus akard 150 , codzienne mierzenie ciśnienia i dieta niskosodowa.
😉
 
Witajcie dziewczyny😁

przyznaję się że podczytuje forum od dłuższego czasu.
Jestem 35 letnia mamą dwóch chłopców w wieku 12 i 7 lat
.teraz termin mam z om na 31.07. a z USG na 5.08.
Z mojej strony dwie ciąże zakończone przedwcześnie z powodu stanu przedrzucawkowego. Trzeciej ciazy z mężem nie planowaliśmy z powodu dużego ryzyka przedwczesnego porodu. A tu końcem listopada niespodziewana niespodzianka Cieszymy się bardzo tylko ja się strasznie martwię , żeby było wszystko w porządku z ciaza, i żeby dotrwać chociaż do 35 tygodnia z porodem .
Narazie mam brać witaminy plus akard 150 , codzienne mierzenie ciśnienia i dieta niskosodowa.
😉
W którym tygodniu zostały zakończone poprzednie ciąże?
 
Młodszy syn 34 tydzień 2000g
Lekarz na kontroli po drugiej ciąży straszył mnie że przy trzeciej ciazy mogę urodzić przed 32 tygodniem
Rozumiem. Mam nadzieję, że jednak uda Cię pochodzić w ciąży dłużej. U mnie z kolei z ciąży na ciążę jest coraz mniej wód płodowych. W ostatniej od 35tc byłam na codziennych kontrolach w szpitalu, ale udało mi się dociągnąć do 37tc, to był ostatni dzwonek, bo wtedy nie miałam już praktycznie w ogóle wód.
 
Witam Was dziewczyny ! U mnie termin na 12 sierpnia. Właśnie zaczynam 3 miesiąc.Jutro mam usg<3 Powiedzcie też macie taki jadłowstręt? Nic nie mogę przełknąć..
Witaj ja mam termin na 13 sierpnia także podobnie ;) ja dopiero wizytę mam 20.01 a jeśli chodzi o jedzenie to nawet mam apetyt ale czasem po zjedzeniu czegoś mam mdłości
 
reklama
Trzymam za Was kciuki dziewczyny. Współczuję tych nerwów, plamień, krwawień. Można się wykończyć 🙈 ja dziś po badaniu, na szczęście wszystko ok, fasolka 13 mm i serce ładnie bije. Kolejna wizyta dopiero w lutym. Znowu będą nerwy jak tam się rozwija...
 
Do góry