reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny czasami mocniej mnie zakłuje ale tylko w prawym jajniku... czy to może być np. zwiastun ciąży poza macicznej? Czasami zaboli aż mnie w pół zegnie. Od wczoraj tak mam. 2/3x na dzień z minutkę trzyma
Nie koniecznie. Mam za sobą trzy porody i w prawie każdej mnie pokłuwały jajniki
 
reklama
To ja 20/21 różnie aplikacje mówią.

Dziewczyny. Czy któraś jeszcze nie była w ogóle na wizycie?
Ja nie byłam. Test robiłam w terminie pierwszego dnia spodziewanej @ czyli 16.12. Planuje iść po świętach. Pospieszylam się w poprzedniej ciąży i był pusty pęcherzyk i się tylko stresowałam. Teraz chce na spokojnie poczekać.
 
Witam się i ja ❤️

Zupełnie niespodziewanie, czuję się oszołomiona tym faktem.. jest mi źle i smutno.
To moja 4 ciąża. Mam dwóch synów 7,11 z pierwszego małżeństwa i Hankę 1.5 roku. Jestem w super szczęśliwym związku. Mój T chciał jeszcze jedno dziecko i przez pół roku staraliśmy się i nic. A akurat w miesiącu kiedy wybiłam mu ten pomysł z głowy, bo chciałam odpocząć.. bo przemyślałam to.. bo praca nowa od stycznia.. i akurat kiedy jak nigdy uważaliśmy.. 🤣 to jest jakaś ironia losu.

Także witam się drogie siostry i cieszę się, że będziecie mi towarzyszyć w tej kolejnej podróży.

Wg OM termin 23.08 ❤️
Mam podobną sytuację ❤️ Moja piąta co prawda ciąża bo jedno poronienie, ale trójka dzieci w domu. Córka 14, syn 9 i 13mscy synuś. To dziecko ja bardzo chciałam bo chcę żeby mały miał kompana 😉
 
Czy będziecie już mówiły najbliższej rodzinie o ciąży? To by była piękna nowina w wieczór wigilijny 😊 u mnie ostatnio na usg było widać pęcherzyk, ale to dopiero według rozmiaru 4tydz i 1 dzień. Kusi mnie by powiedzieć chociaż rodzicom. Jak sądzicie?
 

Załączniki

  • 9231E028-4D22-40F9-9C7E-F52D0E29867C.jpeg
    9231E028-4D22-40F9-9C7E-F52D0E29867C.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 75
Ostatnia edycja:
Czy będziemy już mówić najbliższej rodzinie o ciąży? To by była piękna nowina w wieczór wigilijny 😊 u mnie ostatnio na usg było widać pęcherzyk, ale to dopiero według rozmiaru 4tydz i 1 dzień. Kusi mnie by powiedzieć chociaż rodzicom. Jak sądzicie?
Wydaje mi się, że to każdego indywidualna sprawa. Każdy ma inne relacje ze swoimi rodzicami, więc ciężko tutaj cokolwiek doradzać. Słuchaj swojego serca i zrób tak jak Ci podpowiada 🙃
 
Ja do lekarza idę na pierwszą wizytę 10.01. Mam nadzieje ze juz będzie serduszko.
To już moja 3 ciąża. Mam dwóch synów. Staś 3 lata i Karol 2 latka ( też z sierpnia;) )
W dwóch poprzednich ciążach nie miałam mdłości i czułam się dobrze. Zobaczymy co będzie teraz bo napewno jest inaczej, mam bardzo mały apetyt a na ogół ja uwielbiam jeść ;)
 
Czy będziecie już mówiły najbliższej rodzinie o ciąży? To by była piękna nowina w wieczór wigilijny 😊 u mnie ostatnio na usg było widać pęcherzyk, ale to dopiero według rozmiaru 4tydz i 1 dzień. Kusi mnie by powiedzieć chociaż rodzicom. Jak sądzicie?

Jak chcesz to mów, Ty musisz się z tym dobrze czuć

Ja moim w ogóle bym nie powiedziała, ani teraz ani za 9 miesięcy
 
Czy będziecie już mówiły najbliższej rodzinie o ciąży? To by była piękna nowina w wieczór wigilijny 😊 u mnie ostatnio na usg było widać pęcherzyk, ale to dopiero według rozmiaru 4tydz i 1 dzień. Kusi mnie by powiedzieć chociaż rodzicom. Jak sądzicie?

My powiemy przy wigili teściowi bo mieszkamy razem, reszcie trochę później :)
 
Czy będziecie już mówiły najbliższej rodzinie o ciąży? To by była piękna nowina w wieczór wigilijny 😊 u mnie ostatnio na usg było widać pęcherzyk, ale to dopiero według rozmiaru 4tydz i 1 dzień. Kusi mnie by powiedzieć chociaż rodzicom. Jak sądzicie?
U mnie dużo osób wie jeszcze nawet jak podejrzewałam cp :) jakbym poroniła albo było cp to i tak bliskim bym powiedziała post factum więc dla mnie mówienie szybko jest naturalne :)
 
reklama
Ja do lekarza idę na pierwszą wizytę 10.01. Mam nadzieje ze juz będzie serduszko.
To już moja 3 ciąża. Mam dwóch synów. Staś 3 lata i Karol 2 latka ( też z sierpnia;) )
W dwóch poprzednich ciążach nie miałam mdłości i czułam się dobrze. Zobaczymy co będzie teraz bo napewno jest inaczej, mam bardzo mały apetyt a na ogół ja uwielbiam jeść ;)
U mnie - jeśli to będzie chłopczyk - to będzie Staś :)
 
Do góry