reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U mnie bole jak na miesiączkę tydzien przed terminem i tyszien po. Jakbym okres miala 2 tygodnie 😆
I piersi bolą, że Hej!
Co do badań, Zrobiłam 2 bety i na razie pauzuje
 
reklama
Właśnie powiedz kochana jak to z tym progesteronem ? Tydzień temu w środę robiłam badania beta509,8 progesteron 25,36 natomiast dziś beta 6434,0 a progesteron 23,74. Niby spadek minimalny , czy mam się czym przejmować ??? Profilaktycznie lekarz i tak kaZal brac 2X duphaston. Jestem kłębkiem nerwów i póki nie zobaczę bijącego serduszka to chyba oszaleje przez ten czas.
Na serduszko możesz mieć już szanse 😍 przy takiej becie. Progesteron też ma swoje wyrzuty, więc też nie panikuj. Tak jak z betą powinno się badać o tej samej godzinie. Pamiętaj duphaston nie wychodzi w krwi, więc dopóki nie masz plamień jest dobrze, gdyby się pojawiły kontakt z lekarzem a w razie problemów zwiększ dawkę do 3*1. Ja mam teraz plamienia ale biorę acard i heparynę, i lekarka wczoraj kazała zwiększyć dawkę do 3*. Mam tez dziwne bóle takie jak miałam zawsze przy krwiakach, więc modlę się aby nie były one blisko newralgicznych miejsc z dzieciątkiem.
 
Na serduszko możesz mieć już szanse 😍 przy takiej becie. Progesteron też ma swoje wyrzuty, więc też nie panikuj. Tak jak z betą powinno się badać o tej samej godzinie. Pamiętaj duphaston nie wychodzi w krwi, więc dopóki nie masz plamień jest dobrze, gdyby się pojawiły kontakt z lekarzem a w razie problemów zwiększ dawkę do 3*1. Ja mam teraz plamienia ale biorę acard i heparynę, i lekarka wczoraj kazała zwiększyć dawkę do 3*. Mam tez dziwne bóle takie jak miałam zawsze przy krwiakach, więc modlę się aby nie były one blisko newralgicznych miejsc z dzieciątkiem.
U swojego lekarza mam wizytę 6.12 ale mam u siebie w pracy pakiet medicover i mogę pójść na wizytę 2.12. Chyba z tego skorzystam , bo niecierpliwię się już …
 
Witam Was wszystkie !
Przychodzę do Was z nurtującym mnie pytaniem.
Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o drugie dziecko. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł bladzioch, popędziłam od razu na betę a ona wynosi 30,020.
Wydaje mi się ona bardzo niska 😓. Robiłam test ciążowy 4 dni wcześniej, ale był negatywny. Czy któraś z Was miała tak niską betę i ciąża rozwijała się poprawnie ? Jutro idę na kolejną betę, żeby sprawdzić przyrost , ale nie mogę już wytrzymać z tej niewiedzy. 😓 Tak się boje, że znów nic z tego 😓
 
Witam Was wszystkie !
Przychodzę do Was z nurtującym mnie pytaniem.
Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o drugie dziecko. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł bladzioch, popędziłam od razu na betę a ona wynosi 30,020.
Wydaje mi się ona bardzo niska 😓. Robiłam test ciążowy 4 dni wcześniej, ale był negatywny. Czy któraś z Was miała tak niską betę i ciąża rozwijała się poprawnie ? Jutro idę na kolejną betę, żeby sprawdzić przyrost , ale nie mogę już wytrzymać z tej niewiedzy. 😓 Tak się boje, że znów nic z tego 😓
Betę najlepiej sprawdzić po 2 dniach . Minimalny przyrost powinien wynieść 66 % . Aczkolwiek na początku przyrosty są zawsze troszke większe . Nie martw się za wczasu, jeżeli beta prawidłowo rośnie wszystko jest ok. Może poprostu wykryłas bardzo wczesna ciąże ☺️😜
 
Witam Was wszystkie !
Przychodzę do Was z nurtującym mnie pytaniem.
Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o drugie dziecko. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł bladzioch, popędziłam od razu na betę a ona wynosi 30,020.
Wydaje mi się ona bardzo niska 😓. Robiłam test ciążowy 4 dni wcześniej, ale był negatywny. Czy któraś z Was miała tak niską betę i ciąża rozwijała się poprawnie ? Jutro idę na kolejną betę, żeby sprawdzić przyrost , ale nie mogę już wytrzymać z tej niewiedzy. 😓 Tak się boje, że znów nic z tego 😓
Tym się nie martw, ważny przyrost. Porównywać nie ma co, bo u każdej dochodzi w innym czasie do zagnieżdżenia. Ja np wyłapałam betę 4,85, potem było już 28. W poprzedniej ciąży betę wyłapałam jak była 18.
 
Tym się nie martw, ważny przyrost. Porównywać nie ma co, bo u każdej dochodzi w innym czasie do zagnieżdżenia. Ja np wyłapałam betę 4,85, potem było już 28. W poprzedniej ciąży betę wyłapałam jak była 18.
O kurcze 😍 i obie ciążę rozwijały się dobrze ? Nic się nie działo ? Wczoraj np. bolał mnie brzuch jak na okres a dzisiaj już tylko od czasu do czasu kują jajniki. Jeszcze przed pierwszą ciążą miałam ciążę biochemiczną, beta wynosiła 8, ale w ten sam dzień albo w następny dostałam @. Dlatego też się tak boje 😓
 
reklama
O kurcze 😍 i obie ciążę rozwijały się dobrze ? Nic się nie działo ? Wczoraj np. bolał mnie brzuch jak na okres a dzisiaj już tylko od czasu do czasu kują jajniki. Jeszcze przed pierwszą ciążą miałam ciążę biochemiczną, beta wynosiła 8, ale w ten sam dzień albo w następny dostałam @. Dlatego też się tak boje 😓
Zrób po prostu przyrost za 48h to będziesz wiedzieć na czym stoisz 🙃
 
Do góry