reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja dość szybko umówiłam do lekarza bo 8 grudnia [emoji1751] ale to tylko że mam już za sobą poronienie więc wolę dla swojego spokoju dmuchać na zimno . Oczywiście wiem że i tak niczego nie zobaczę , ale będę spokojniejsza w razie czego że od początku pilnowałam .
 
Jakoś wytrzymamy, musimy być silne babeczki :)

A macie już jakieś mdłości czy inne dolegliwości?
Bo ja o dziwo czuje się zupełnie jak nie na ciążę [emoji86]
 
@Marta97 gratulacje! Dziewczyny jak Wy się czujecie? Ja już mam problem ze wstawaniem. Mogłabym spać i spać... Jutro będę się umawiać do gin. Mam wielką nadzieję, że zostanę się w przyszłym tygodniu bo mam fizyczną pracę o długo nie pociągnę.
 
Ja się martwię , bo totalnie nic mi nie dolega ... W ciąży z córką miałam bóle brzucha jak na @ i piersi bolały mnie potwornie [emoji17] a teraz zupełnie nic , gdyby test nie pokazal 2 kresek to b nie wpadła na to że w ciąży jestem :/
@Marta97 gratulacje! Dziewczyny jak Wy się czujecie? Ja już mam problem ze wstawaniem. Mogłabym spać i spać... Jutro będę się umawiać do gin. Mam wielką nadzieję, że zostanę się w przyszłym tygodniu bo mam fizyczną pracę o długo nie pociągnę.
 
Ja mam pytanie, do kiedy robicie betę? Tylko dwa razy w odstępie 48h żeby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy, czy robicie więcej badań bety? Jeżeli tak to do jakiego momentu ?
 
Ja mam pytanie, do kiedy robicie betę? Tylko dwa razy w odstępie 48h żeby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy, czy robicie więcej badań bety? Jeżeli tak to do jakiego momentu ?
Niestety ja będą robić. Nie wiem do kiedy ale w tym tygodniu na pewno jeszcze, w przyszłym mam wizytę ale tam będzie widać tylko pęcherzyk, więc jak będę miała dziwne przeczucia to zrobię ale jak coś to zawsze po 2 razy. Zeszłym razem wyłapałam spadek progesteronu i widziałam, że przyrost robił się mały i że coś się może dziać.
Więc po moich doświadczeniach będę robić, ale nie mam pojęcia jak długo, myślę że profilaktycznie do 6-10 tys
 
Ja mam pytanie, do kiedy robicie betę? Tylko dwa razy w odstępie 48h żeby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy, czy robicie więcej badań bety? Jeżeli tak to do jakiego momentu ?
ja zrobiłam raz aby potwierdzić ciążę i drugi raz po 48h aby sprawdzić przyrost. I chyba dam już sobie na luz, trzeba czekać cierpliwie na wizytę u gina :)
 
reklama
Niestety ja będą robić. Nie wiem do kiedy ale w tym tygodniu na pewno jeszcze, w przyszłym mam wizytę ale tam będzie widać tylko pęcherzyk, więc jak będę miała dziwne przeczucia to zrobię ale jak coś to zawsze po 2 razy. Zeszłym razem wyłapałam spadek progesteronu i widziałam, że przyrost robił się mały i że coś się może dziać.
Więc po moich doświadczeniach będę robić, ale nie mam pojęcia jak długo, myślę że profilaktycznie do 6-10 tys
Właśnie powiedz kochana jak to z tym progesteronem ? Tydzień temu w środę robiłam badania beta509,8 progesteron 25,36 natomiast dziś beta 6434,0 a progesteron 23,74. Niby spadek minimalny , czy mam się czym przejmować ??? Profilaktycznie lekarz i tak kaZal brac 2X duphaston. Jestem kłębkiem nerwów i póki nie zobaczę bijącego serduszka to chyba oszaleje przez ten czas.
 
Do góry