reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

O kurcze 😍 i obie ciążę rozwijały się dobrze ? Nic się nie działo ? Wczoraj np. bolał mnie brzuch jak na okres a dzisiaj już tylko od czasu do czasu kują jajniki. Jeszcze przed pierwszą ciążą miałam ciążę biochemiczną, beta wynosiła 8, ale w ten sam dzień albo w następny dostałam @. Dlatego też się tak boje 😓
Niestety nie, ale tym się nie kieruj. Pierwsza ciąża to nie była spodziewana, nie pilnowałam się z niczym a już na pewno nie z witaminami i na początku byłam chora dość długo, poza tym po I poronieniu zrobiłam badania z których wyszła trombofilia, i bardzo niskie AMH co pokzauje bardzo słabą jakość jajeczek, no i mój wiek, miałam 4o lat. W drugie, kiedy w sumie chcieliśmy odpuścić bo miałam torbiel i przyjęłam szczepionkę covida a prawie się udało. Stawiam że przy niskiej jakości komórek niestety wszystko miało to wpływ. Teraz po kolejnych badaniach wyszło, że mam jeszcze jakieś mutacje, muszę brać metylowane witaminy, acard, heparynę bez tego to i ze zdrową ciążą będzie problem. Za pierwszym razem nie wiem co było przyczyną, za drugim udało mi się zbadać, wyszedł ZE, wg lekarza to często wina wieku, ale też nie wyklucza szczepionki.
Na razie ten cykl obstawiony lekami jeszcze przed ciążą, udało się za I razem. Wg lekarzy zachodzę w ciąże jak nastolatka, gdzie łamię wszelkie zasady, bo przy wyniku 0,348 nie powinno tak być, no i fakt ryzyko poronien mam zwiększone. Ale tym razem 3 miesiące przed stosowałam ozonoterapię, które między innymi miało polepszyć dotlenienie organizmu i poprawienie jakości komórek.
Mam chwile, że czuje , że będzie dobrze, a za chwilę jestem załamana, ryczę, że znowu coś się zadzieje.
 
reklama
Hej nieśmiało dołącze, termin z om co prawda na 30.07 ale owulka była spóźniona, bo w tym miesiącu odpuściliśmy starania 🙈
Mam juz w domu 2 nastolatkow i rocznego Olinka
20211129_104050.jpg
 
Witam Was wszystkie !
Przychodzę do Was z nurtującym mnie pytaniem.
Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o drugie dziecko. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł bladzioch, popędziłam od razu na betę a ona wynosi 30,020.
Wydaje mi się ona bardzo niska 😓. Robiłam test ciążowy 4 dni wcześniej, ale był negatywny. Czy któraś z Was miała tak niską betę i ciąża rozwijała się poprawnie ? Jutro idę na kolejną betę, żeby sprawdzić przyrost , ale nie mogę już wytrzymać z tej niewiedzy. 😓 Tak się boje, że znów nic z tego 😓
Na bladziocha to normalna beta :)
 
Właśnie powiedz kochana jak to z tym progesteronem ? Tydzień temu w środę robiłam badania beta509,8 progesteron 25,36 natomiast dziś beta 6434,0 a progesteron 23,74. Niby spadek minimalny , czy mam się czym przejmować ??? Profilaktycznie lekarz i tak kaZal brac 2X duphaston. Jestem kłębkiem nerwów i póki nie zobaczę bijącego serduszka to chyba oszaleje przez ten czas.
To ładny progesteron :) on się wydziela skokowo i ma prawo różnic nawet do 50%
 
Dziewczyny tez mam pytanie co do proga, 25.11 przy becie 165 próg wynosił 19,2, za to wczoraj 29.11 przy becie 816 spadł do 11,66 i nie wiem co tak naprawdę zrobić i czy to normalne a wizyta dopiero 16.12 😞
 
Dziewczyny tez mam pytanie co do proga, 25.11 przy becie 165 próg wynosił 19,2, za to wczoraj 29.11 przy becie 816 spadł do 11,66 i nie wiem co tak naprawdę zrobić i czy to normalne a wizyta dopiero 16.12 😞
On ma prawo się wahać ale z racji tego że spadł dość niski bym zrobiła badanie jutro rano (Twoje wyniki są z rana?)
i zobaczyłabym betę w odstępie 48h

Jeśli beta będzie rosła to ginekolog będzie w stanie potwierdzić że jest w maciciy (od 1000 spokojnie zobaczyć powinien) i może dać duphaston lub luteinę
 
On ma prawo się wahać ale z racji tego że spadł dość niski bym zrobiła badanie jutro rano (Twoje wyniki są z rana?)
i zobaczyłabym betę w odstępie 48h

Jeśli beta będzie rosła to ginekolog będzie w stanie potwierdzić że jest w maciciy (od 1000 spokojnie zobaczyć powinien) i może dać duphaston lub luteinę
Tak, są z rana. Idę jutro poraz kolejny, jeżeli będzie coś nie tak to pójdę wcześniej do innego lekarza, dziękuje za pomoc 💕
 
reklama
Hej:) witam was, u mnie 1.11 dzien ostatniej miesiączki, 11.11 wg testów owulacyjnych owulacja :) już 11 dpo testy pozytywne, co 2 dni powtarzane kreska coraz grubsza. 28.11 powinna przyjąć miesiączka ( albo i prędzej przez wcześniejszą owulacje) na szczęście nie przyszła :) termin porodu z om na ok 8 sierpnia . Wizytę u ginekologa mam 17.12 nie wiem czy robić bete czy dać sobie spokój i po prostu czekać na wizytę? Jak się czujecie? Ja się bardzo stresuje, co jakiś czas bolą jajniki i czuję kłucie w podbrzuszu , taki dyskomfort, strasznie się nakręcam .
 
Do góry