reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hej:) witam was, u mnie 1.11 dzien ostatniej miesiączki, 11.11 wg testów owulacyjnych owulacja :) już 11 dpo testy pozytywne, co 2 dni powtarzane kreska coraz grubsza. 28.11 powinna przyjąć miesiączka ( albo i prędzej przez wcześniejszą owulacje) na szczęście nie przyszła :) termin porodu z om na ok 8 sierpnia . Wizytę u ginekologa mam 17.12 nie wiem czy robić bete czy dać sobie spokój i po prostu czekać na wizytę? Jak się czujecie? Ja się bardzo stresuje, co jakiś czas bolą jajniki i czuję kłucie w podbrzuszu , taki dyskomfort, strasznie się nakręcam .
Cały dzień wymiotuje i bardzo boli mnie głowa, omg dopiero się dziś zaczęło a ja już mam dość 😅
 
reklama
Hej:) witam was, u mnie 1.11 dzien ostatniej miesiączki, 11.11 wg testów owulacyjnych owulacja :) już 11 dpo testy pozytywne, co 2 dni powtarzane kreska coraz grubsza. 28.11 powinna przyjąć miesiączka ( albo i prędzej przez wcześniejszą owulacje) na szczęście nie przyszła :) termin porodu z om na ok 8 sierpnia . Wizytę u ginekologa mam 17.12 nie wiem czy robić bete czy dać sobie spokój i po prostu czekać na wizytę? Jak się czujecie? Ja się bardzo stresuje, co jakiś czas bolą jajniki i czuję kłucie w podbrzuszu , taki dyskomfort, strasznie się nakręcam .
Uczucia jakie opisujesz są typowe dla ciąży wczesnej. Może będą da Ci trochę spokoju do wizyty?

Ja mam wizytę 10.12 i stres mam spory. Owulacje miałam 10.11 a 21.11 dostałam piękny, mocny, typowy, kilkudniowy okres. A że 21 rano byl cień cienia to zrobiłam test by zobaczyć czy będzie już bielutko i zdziwiłam się jak zobaczyłam dwie kreski. Na jednej wizycie już byłam (przez to krwawienie) ale nie widać kompletnie nic, łącznie z możliwym źródłem krwawienia więc czekam ze stresem do 10.12 bo może być różnie.
 
Hej:) witam was, u mnie 1.11 dzien ostatniej miesiączki, 11.11 wg testów owulacyjnych owulacja :) już 11 dpo testy pozytywne, co 2 dni powtarzane kreska coraz grubsza. 28.11 powinna przyjąć miesiączka ( albo i prędzej przez wcześniejszą owulacje) na szczęście nie przyszła :) termin porodu z om na ok 8 sierpnia . Wizytę u ginekologa mam 17.12 nie wiem czy robić bete czy dać sobie spokój i po prostu czekać na wizytę? Jak się czujecie? Ja się bardzo stresuje, co jakiś czas bolą jajniki i czuję kłucie w podbrzuszu , taki dyskomfort, strasznie się nakręcam .
Ja bety nie robiłam. Wizytę mam na 8 grudnia. Już tylko tydzień a tak ciężko wytrzymać 😁
Mnie brzuch bolał jak na okres tydzień przed terminem i tydzień po. Teraz już tylko czasem zakłuje. Zaczęły okropnie boleć sutki! To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem czego się spodziewać... 🤭
 
Hej:) witam was, u mnie 1.11 dzien ostatniej miesiączki, 11.11 wg testów owulacyjnych owulacja :) już 11 dpo testy pozytywne, co 2 dni powtarzane kreska coraz grubsza. 28.11 powinna przyjąć miesiączka ( albo i prędzej przez wcześniejszą owulacje) na szczęście nie przyszła :) termin porodu z om na ok 8 sierpnia . Wizytę u ginekologa mam 17.12 nie wiem czy robić bete czy dać sobie spokój i po prostu czekać na wizytę? Jak się czujecie? Ja się bardzo stresuje, co jakiś czas bolą jajniki i czuję kłucie w podbrzuszu , taki dyskomfort, strasznie się nakręcam .
Mam taki sam bol, ale z kim nie gadalam, to mówiły, ze taki sam bol mialy w ciazy, wirc troche sie uspokoiłam :)
 
Ja bety nie robiłam. Wizytę mam na 8 grudnia. Już tylko tydzień a tak ciężko wytrzymać 😁
Mnie brzuch bolał jak na okres tydzień przed terminem i tydzień po. Teraz już tylko czasem zakłuje. Zaczęły okropnie boleć sutki! To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem czego się spodziewać... 🤭
Moja druga, ale już dobrze nie pamiętam jak to wszystko wyglądało :) zresztą, przy pierwszej się nie bałam, nie byłam świadoma ewentualnych niebezpieczenstw a teraz jestem strasznie nakręcona, jak coś zakluje zaraz boje się żeby nie zobaczyć krwi.... Pierwsze tygodnie zawsze są decydujące mam nadzieję,że wszystko rozwija się prawidłowo w brzuszku :)
 
reklama
Do góry