reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Nam kazali po odpadnięciu jeszcze kilka dni czyścić Octaniseptem i patyczkiem.

Najgorzej, że mi to laktacje zaburzyło na kilka dni. Teraz mały nadrabia i znowu w nocy pobudki co dwie godziny.
Nie wiedziałam, że to wpływa na laktacje. Ja wtedy nie zauważyłam różnicy, ale mała miała już 6m-cy. A miałaś jakieś objawy zbliżającej się miesiączki? Mnie ostatnio pobolewa podbrzusze i zastanawiam się czy to jakiś znak czy nie. Dziś kończę pológ.
 
reklama
Nie wiedziałam, że to wpływa na laktacje. Ja wtedy nie zauważyłam różnicy, ale mała miała już 6m-cy. A miałaś jakieś objawy zbliżającej się miesiączki? Mnie ostatnio pobolewa podbrzusze i zastanawiam się czy to jakiś znak czy nie. Dziś kończę pológ.
Miałam wrażenie, że mam mniej pokarmu. W sensie też widać było po wadze, bo oczywiście nie mogłam się powstrzymać i go zważyłam.
Zawsze przed okresem miałam mnóstwo objawów - bol podbrzusza, piersi, zwiększony apetyt - tak teraz nic. W pierwszej chwili myślałam, że może za wcześnie zaczęłam ćwiczyć i się przeciążyłam.
 
A pijecie dziewczyny herbatkę dla mam karmiacych np hipp albo rosman itp.
Ja pijam 2 razy dzinnie roznych marek zależy jaką gdzie trafię czasem z zielarskiego herbapolu innym razem hipp przy każdym karmionym maluchu piłam do zakończenia dla podtrzymywania laktacji chyba działały pierwszych dwoje karmione po 2 lata trzecie karmione 3 lata ☺
Ja piję z Rossmanna i ********** do tego też. Kończę drugie opakowanie tego femaltikera i chyba na tym koniec. Laktacja ustabilizowana. Jest lux.
 
A ja mam inny temat
Pepek odpadl ale saczy sie po kapieli krew i jest maly strupek (mamy 3 tyg od porodu). Pediatra tez nic nie wspomniala tylko ze sie podkrwawia.
Czy tak gleboko pod faldke pepuszka mam grzebac o psiukac octenisept? czy zostawic az sie samoistnie zagoi?
Powiem tak u nas położna mimo że zgłaszałam że pępuszek jest bardzo głęboki powiedziała żeby tego nie dotykać skoro już odpadł to zostawić nie psikać niczym powinno się zagoić.
I tydzień później zorientowałam się, że w pępku śmierdzi zbiera się taka jakby wydzielina nie była krwawa ale taki ten pępek był mokry.
Zadzwoniłam do pediatry i dostałam polecenie żeby tam psikać i osuszać, że nie wolno tego tak zostawić bo może się przyplątać jakieś zakażenie a zakażenie przy pępku jest groźne dla dziecka.
Po trzech dniach psikania pępek jest znowu elegancki przestał być czerwony i przestało się z niego sączyć.
 
Ja piję z Rossmanna i ********** do tego też. Kończę drugie opakowanie tego femaltikera i chyba na tym koniec. Laktacja ustabilizowana. Jest lux.
Ooo **********...pysznie jak dla mnie smakuję 😋
Jak byłam w szpitalu moja współlokatorka dostała na pokarm od doradcy laktacyjnego ...a ja ooo pysznie on smakuję a pani dl do mnie:
-pani ma zakaz pani mam aż nawał pokarmu😄
 
A z innej beczki dziewczyny chcę się troszku pochwalić....Będę dzisiaj w radio Supernova 😁
A wszystko i tak ma związek z narodzinami malutkiej bo będąc na porodówce Położna Joanna która towarzyszyła nam w tych chwilach Zezwoliła na włączenie muzyczki jaką chcemy (szpital miał sprzęt audio jak to później w książęce zdrowia małej mam wpisane muzykoterapia 🙈😄)
Więc najpierw mój m włączył muzykę na realx z płyty ale była nazbyt usypiajaca Więc zaczął szukać radia i skacząc od radia do radia zostawił nam stację Radio supernova...... i cały prawię miesiąc nasłuchiwał radia w nadzieji że przypomni się mu co leciało o godz. 21.33 kiedy to na świat przyszła nasza mała Borówka.....w końcu wpadłam na pomysł że napiszę do radia może będą mieć listę co leciało od godz 19.00 do 00.40 a przede wszystkim co leciało o godz. 21.20-21.33 🙈😄
Dostałam odpowiedź mam piosenki 😃😃😃😃
I wiem że na akcji leciało nie uwierzycie 🤣 Popek,Franek kimono..- King Bruce Lee a przy samych narodzinach dokładnie Podsiadło Trójkąty i kwadraty 😄
Dostałam listę poproszono mnie o mumer tel słuchanie radia o 20.00 i że czeka nas wielka niespodzianka od radia ☺☺☺
 
Ostatnia edycja:
A z innej beczki dziewczyny chcę się troszku pochwalić....Będę dzisiaj w radio Supernova 😁
A wszystko i tak ma związek z narodzinami malutkiej bo będąc na porodówce Położna Joanna która towarzyszyła nam w tych chwilach Zezwoliła na włączenie muzyczki jaką chcemy (szpital miał sprzęt audio jak to później w książęce zdrowia małej mam wpisane muzykoterapia 🙈😄)
Więc najpierw mój m włączył muzykę na realx z płyty ale była nazbyt usypiajaca Więc zaczął szukać radia i skacząc od radia do radia zostawił nam stację Radio supernova...... i cały prawię miesiąc nasłuchiwał radia w nadzieji że przypomni się mu co leciało o godz. 21.33 kiedy to na świat przyszła nasza mała Borówka.....w końcu wpadłam na pomysł że napiszę do radia może będą mieć listę co leciało od godz 19.00 do 00.40 a przede wszystkim co leciało o godz. 21.20-21.33 🙈😄
Dostałam odpowiedź mam piosenki 😃😃😃😃
I wiem że na akcji leciało nie uwierzycie 🤣 Popek,Franek kimono..- King Bruce Lee a przy samych narodzinach dokładnie Podsiadło Trójkąty i kwadraty 😄
Dostałam listę poproszono mnie o mumer tel słuchanie radia o 20.00 i że czeka nas wielka niespodzianka od radia ☺☺☺
Jak kto był by ciekaw o to link do audycji ☺☺☺
Należy wybrać stację Radia supernova szczecin ☺☺☺
 
reklama
Dostaliśmy super zaprezentowani w radiu 🙈🙈🙈 i w przyszłym tygodniu do nas przyjadą z niespodzianką i na mały wywiad 🙈🙈🙈😳 ojaaaa żeby dowiedzieć się w oczy jak to wyszło z tym ich radiem że towarzyszyło nam przy narodzinach 🤦‍ chyba spale cegłę albo zacznę się jąkać ☺😄
 
Do góry