reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

O czyli nawet dwie?
Ja dzis wypilam jedna capuccino z ekspresu moc 1 na 5 ziarenek.
O jaaaki mialam dobry dzien… niunia przespala jak zwykle 4h po spacerze! W nocy na razie tez bez zmian…
Ufff!!! Bede zyc:)))
Ja była nałogowcem energetyków 🙈🙈🙈
Ja jeszcze przed rokiem potrafiłam wypijać ich i nawet 4 dziennie tigery redbule ale postanowiłam przejść na oshee magnez i zaczęła zmniejszać ilość i przed ciążą piłam z jednego w pracy a energetyki Już sporadycznie tylko na dobre to wyszło bo zaraz się okazało że mam malutką w brzuszku ☺
Mnie kawa że tak powiem nie specjalnie kopie 🤣
Mogłam o litr o 1.00 w nocy wypić i tak poszłabym spać
 
reklama
A ja mam inny temat
Pepek odpadl ale saczy sie po kapieli krew i jest maly strupek (mamy 3 tyg od porodu). Pediatra tez nic nie wspomniala tylko ze sie podkrwawia.
Czy tak gleboko pod faldke pepuszka mam grzebac o psiukac octenisept? czy zostawic az sie samoistnie zagoi?
Mi kazał chirurg psikać i patyczkiem czyści w środku i się nie bać i że to małą nie boli 😊
Naszej to wogule nie odpadł tylko zaczął się ślimaczyć 😱 a mała miała 18 dni już więc dostałyśmy skierowanie do chirurga i odcinał jej kikut i lapisował pepęk 😒 coś takiego
Tz wypalał go lapidarem jakoś takoś smarował tak głęboko w środku pępek czym takim jak patyczek do uszu nasączony tym preparatem ☺ i tak przez ok 2 tyg przez 3 wizyty jej smarował aż się zasuszył na ostatniej zaplastrował i od tygodnia mam spokój z wypadami do poradni podpytaj położną bo mi to z jej inicjatywy wyszło ona zaproponowała by iść do chirurga na to lapisowanie niż ma się tak ślimaczyć 😛
 
A ja mam inny temat
Pepek odpadl ale saczy sie po kapieli krew i jest maly strupek (mamy 3 tyg od porodu). Pediatra tez nic nie wspomniala tylko ze sie podkrwawia.
Czy tak gleboko pod faldke pepuszka mam grzebac o psiukac octenisept? czy zostawic az sie samoistnie zagoi?
Nam kazali po odpadnięciu jeszcze kilka dni czyścić Octaniseptem i patyczkiem.
To szybko dostałaś okres
Ja poprzednio dostałam po pół roku. Teraz już bym chciała w sumie dostać, bo chce założyć wkładkę.
Najgorzej, że mi to laktacje zaburzyło na kilka dni. Teraz mały nadrabia i znowu w nocy pobudki co dwie godziny.
 
Mi kazał chirurg psikać i patyczkiem czyści w środku i się nie bać i że to małą nie boli 😊
Naszej to wogule nie odpadł tylko zaczął się ślimaczyć 😱 a mała miała 18 dni już więc dostałyśmy skierowanie do chirurga i odcinał jej kikut i lapisował pepęk 😒 coś takiego
Tz wypalał go lapidarem jakoś takoś smarował tak głęboko w środku pępek czym takim jak patyczek do uszu nasączony tym preparatem ☺ i tak przez ok 2 tyg przez 3 wizyty jej smarował aż się zasuszył na ostatniej zaplastrował i od tygodnia mam spokój z wypadami do poradni podpytaj położną bo mi to z jej inicjatywy wyszło ona zaproponowała by iść do chirurga na to lapisowanie niż ma się tak ślimaczyć 😛
Czyli musze grzebac:(( a boje sie i wtedy krew jest:(
 
Ja była nałogowcem energetyków 🙈🙈🙈
Ja jeszcze przed rokiem potrafiłam wypijać ich i nawet 4 dziennie tigery redbule ale postanowiłam przejść na oshee magnez i zaczęła zmniejszać ilość i przed ciążą piłam z jednego w pracy a energetyki Już sporadycznie tylko na dobre to wyszło bo zaraz się okazało że mam malutką w brzuszku ☺
Mnie kawa że tak powiem nie specjalnie kopie 🤣
Mogłam o litr o 1.00 w nocy wypić i tak poszłabym spać
Mnie kawa usypia. Chyba że podwójne ekspreso.
 
reklama
Do góry