reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A z innej beczki dziewczyny chcę się troszku pochwalić....Będę dzisiaj w radio Supernova 😁
A wszystko i tak ma związek z narodzinami malutkiej bo będąc na porodówce Położna Joanna która towarzyszyła nam w tych chwilach Zezwoliła na włączenie muzyczki jaką chcemy (szpital miał sprzęt audio jak to później w książęce zdrowia małej mam wpisane muzykoterapia 🙈😄)
Więc najpierw mój m włączył muzykę na realx z płyty ale była nazbyt usypiajaca Więc zaczął szukać radia i skacząc od radia do radia zostawił nam stację Radio supernova...... i cały prawię miesiąc nasłuchiwał radia w nadzieji że przypomni się mu co leciało o godz. 21.33 kiedy to na świat przyszła nasza mała Borówka.....w końcu wpadłam na pomysł że napiszę do radia może będą mieć listę co leciało od godz 19.00 do 00.40 a przede wszystkim co leciało o godz. 21.20-21.33 🙈😄
Dostałam odpowiedź mam piosenki 😃😃😃😃
I wiem że na akcji leciało nie uwierzycie 🤣 Popek,Franek kimono..- King Bruce Lee a przy samych narodzinach dokładnie Podsiadło Trójkąty i kwadraty 😄
Dostałam listę poproszono mnie o mumer tel słuchanie radia o 20.00 i że czeka nas wielka niespodzianka od radia ☺☺☺
W którym szpitalu rodziłas?
 
reklama
W którym szpitalu rodziłas?
W szczecin zdroje 😊
Edit
Wszystkie porody tam się odbywały 😊
Pierwszy w 2005 roku jeszcze na starej części
Drugi w 2007 też na starym na nowy się młody za wcześnie urodził 😄 bo miesiąc później porody były już na nowej porodówce
Trzeci w 2017 już na nowym oddziale i porodówce sali miętowej bo są różne sale miętowa, lawendowa,malinowa i jagodowa.... 😁
Czwarty teraz 14.08 na sali lawendowej z kołem do porodu hak w linku
Dla mnie najlepszy szpital
No i jak mogła zapomnieć napisać że mają jedną z najlepszej opieki zdrowotnej nad dziećmi potrafią uratować nawet 23 tygodniowe wcześniaki jak miało to miejsce niedawno 😊
Sama się tam urodziłam 34 lata temu 😜 zdroje.jpguid_fd1d3b7ba846a1f35d3ea0520b3638551538307891112_width_900_play_0_pos_0_gs_0_height_506.jpg
 
Ostatnia edycja:
W szczecin zdroje 😊
Edit
Wszystkie porody tam się odbywały 😊
Pierwszy w 2005 roku jeszcze na starej części
Drugi w 2007 też na starym na nowy się młody za wcześnie urodził 😄 bo miesiąc później porody były już na nowej porodówce
Trzeci w 2017 już na nowym oddziale i porodówce sali miętowej bo są różne sale miętowa, lawendowa,malinowa i jagodowa.... 😁
Czwarty teraz 14.08 na sali lawendowej z kołem do porodu hak w linku
Dla mnie najlepszy szpital
No i jak mogła zapomnieć napisać że mają jedną z najlepszej opieki zdrowotnej nad dziećmi potrafią uratować nawet 23 tygodniowe wcześniaki jak miało to miejsce niedawno 😊
Sama się tam urodziłam 34 lata temu 😜Zobacz załącznik 1445576Zobacz załącznik 1445577
Ja rodzilam w Policach poprzez cesarke
 
Ja rodzilam w Policach poprzez cesarkę
Myślałam o nich teraz ale uznałam że niech tradycji stanie się zadość i co kolejny poród to porownanie modernizacji naszego położnictwa 😊
Wręcz bym powiedział że przeszłam przez wszystkie epoki obowiązujące na porodówce od zimnej szpitalnej sali w 2005 roku bez możliwość bliskiej osoby na fotelu ginekologicznym o zgrozo😬😬 z nogami zapianymi na paski i obowiązkowym nacięciem krocza aż do teraz w sali pachnącej od aromaterapi, słuchając radia, mogąc chodzić i trzymać za rękę bliską osobę bez obowiazkowego nacięcia a wręcz ochroną krocza w atmosferze relaksu i zapachu wakacji bo tak się czułam jak w pokoju hotelowym na wakacjach😄
Z możliwością ruchu bez nacisku i presji
BA czułam się jak celebrytka w prywatnej klinice🙈😜
Edit
co kolejny poród to lepszy na 6 będę latać już chyba bezbólowo 😂😂😂
 

Załączniki

  • 20220814_165312.jpg
    20220814_165312.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 69
Ostatnia edycja:
Ja rodzilam w Policach poprzez cesarke
A jak warunki i opieka w policach?
W 3 ciąży w 10tc byłam w nim z powodu zapalenia trzuski na patologi ciąży bo w zdrojach mnie nie przyjęto z powodu braku wtedy oddziału wewnętrznego no i tam pracowała moja wtedy dr i chciała mieć mnie na oku 😊
 
Warunki ok tylko telewizor by się przydał 😄na patologi super opieka na położnictwie to jest się sobie zostawionym po porodzie. Ja po cesarce ledwo chodziłam. Miałam drgawki po morfinie i musiałam sama się zajmować dzieckiem i chodzić po mleko
 
Warunki ok tylko telewizor by się przydał 😄na patologi super opieka na położnictwie to jest się sobie zostawionym po porodzie. Ja po cesarce ledwo chodziłam. Miałam drgawki po morfinie i musiałam sama się zajmować dzieckiem i chodzić po mleko
To kiepsko jak musiałaś wszystko sama 😔
W zdrojach to co 5 min ktoś pytał czy coś potrzebuje czy herbatkę zrobić kanapkę jak się czuję czy wszystko dobrze
Jak mała 2 nocy przechodziła adaptację to przychodziły doktorki z pediatrii i tłumaczyły by się nie przejmować i pocieszały że to normalne że tak płacze 😊 przychodziła psycholog raz dziennie i pytała czy nikt nie chce może skorzystać z jej pomocy, może chcę porozmawiać....17 lat temu byly fajne teoskiliwe położne i lekarze , 5 lat temu było jeszcze lepiej ale teraz to bajka jak jeszcze kiedy kolwiek będę rodzić to tylko w zdrojach 🙈😜
Edit. Ile po cesarce trzymają w policach?
W zdrojach po cc 4 dni po sn 3 a dokladnie musi minąć co najmniej 48h po cc 72h od porodu i wypisy są do 21.30 mi zabrakło 3 min żeby iść do domciu prawie po 2 dniach😂
 
W 3 dobie się wychodzi i po sn i po CC. Ja to miałam taki ból że ledwo wsiadłam do samochodu ale i tak by mi w szpitalu nie pomogli. Przez pierwszy tydzień cały czas na czopkach i tabletkach przeciwbólowych bylam
 
W 3 dobie się wychodzi i po sn i po CC. Ja to miałam taki ból że ledwo wsiadłam do samochodu ale i tak by mi w szpitalu nie pomogli. Przez pierwszy tydzień cały czas na czopkach i tabletkach przeciwbólowych bylam
Współczuję ci, jestem po drugiej cesarce i zaniosłam ja lepiej niż pierwsza. Śmigałam już w drugiej dobie. Po pierwszej ciężko było przez tydzień ale też nie było najgorzej
 
reklama
Do góry