reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A pijecie dziewczyny herbatkę dla mam karmiacych np hipp albo rosman itp.
Ja pijam 2 razy dzinnie roznych marek zależy jaką gdzie trafię czasem z zielarskiego herbapolu innym razem hipp przy każdym karmionym maluchu piłam do zakończenia dla podtrzymywania laktacji chyba działały pierwszych dwoje karmione po 2 lata trzecie karmione 3 lata ☺
Tak, pije herbatę z Rossmana
 
reklama
O było by super.
Zrobiłam malej zdjęcie brzuszka i widzę że dzisiaj mniejszy i już nie ma tego wybrzuszenia jak miała a w 3 tyg miala brzuszek jak balonik jeśli o to chodzi i był powyżej klatki piersiowej tak jak zaznaczyłam na zdjęciu 😊
Ostatnio niej zwracałam na niego uwagi u widzę że się wyrównał
 

Załączniki

  • 20220919_231348.jpg
    20220919_231348.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 53
  • 20220919_224902.jpg
    20220919_224902.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 54
Zrobiłam malej zdjęcie brzuszka i widzę że dzisiaj mniejszy i już nie ma tego wybrzuszenia jak miała a w 3 tyg miala brzuszek jak balonik jeśli o to chodzi i był powyżej klatki piersiowej tak jak zaznaczyłam na zdjęciu 😊
Ostatnio niej zwracałam na niego uwagi u widzę że się wyrównał
I tak jak narysowałam czasem pojawia się wypukła kreska. Brzuszek natomiast normalnie jest tylko lekko wypukły. Ale czasami bardziej jak na zdjęciu i to nie zależnie od jedzenia. Obserwuję.

Po trzech dniach córka negatywna. Jutro szkoła dziś jeszcze przetrzymam ją w domu.
 

Załączniki

  • IMG_20220918_155237528_HDR~3.jpg
    IMG_20220918_155237528_HDR~3.jpg
    792 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_20220918_155237528_HDR~4.jpg
    IMG_20220918_155237528_HDR~4.jpg
    789,3 KB · Wyświetleń: 60
Ostatnia edycja:
Zrobiłam malej zdjęcie brzuszka i widzę że dzisiaj mniejszy i już nie ma tego wybrzuszenia jak miała a w 3 tyg miala brzuszek jak balonik jeśli o to chodzi i był powyżej klatki piersiowej tak jak zaznaczyłam na zdjęciu 😊
Ostatnio niej zwracałam na niego uwagi u widzę że się wyrównał
Moja pediatra cos wspomniala ze niunia ma jakas niewielka przepuknline na brzuszku ale ja nic ani nie widzialam ani nie widze. Natomiast ona to pod nosem rzucila i ze to jeszcze wczesnie i ze sie
samoistnie wchlonie. Moze tak bylo u Ciebie?
 
A ja mam inny temat
Pepek odpadl ale saczy sie po kapieli krew i jest maly strupek (mamy 3 tyg od porodu). Pediatra tez nic nie wspomniala tylko ze sie podkrwawia.
Czy tak gleboko pod faldke pepuszka mam grzebac o psiukac octenisept? czy zostawic az sie samoistnie zagoi?
 
A pijecie dziewczyny herbatkę dla mam karmiacych np hipp albo rosman itp.
Ja pijam 2 razy dzinnie roznych marek zależy jaką gdzie trafię czasem z zielarskiego herbapolu innym razem hipp przy każdym karmionym maluchu piłam do zakończenia dla podtrzymywania laktacji chyba działały pierwszych dwoje karmione po 2 lata trzecie karmione 3 lata ☺
Ja nie pije herbatek, ale jak coś to będę pić słód jęczmienny.
 
Ja kupiłam, ale w sumie jeszcze nie piłam, bo i tak wydawało mi się, że za dużo jest tego mleka.
Teraz z kolei chyba wreszcie się doczekałam stabilizacji, bo znowu jakieś miękkie te piersi.
Najdziwniejsze jest to, że od ponad miesiąca mały wisi na piersi prawie co godzinę, a ja w weekend dostałam okres. Myślałam, że przy KP będę miała dłuższa przerwę.
To szybko dostałaś okres
Ja poprzednio dostałam po pół roku. Teraz już bym chciała w sumie dostać, bo chce założyć wkładkę.
 
A ja mam inny temat
Pepek odpadl ale saczy sie po kapieli krew i jest maly strupek (mamy 3 tyg od porodu). Pediatra tez nic nie wspomniala tylko ze sie podkrwawia.
Czy tak gleboko pod faldke pepuszka mam grzebac o psiukac octenisept? czy zostawic az sie samoistnie zagoi?
Cześć
Ja staram się tam ta krew oczyścić patyczkiem. Wiele razy był czerwony jak tam w środku pogrzebałam. Już jest lepiej. Jeszcze coś tam ciutke zostało bo mały na wąski pępek.
 
reklama
I tak jak narysowałam czasem pojawia się wypukła kreska. Brzuszek natomiast normalnie jest tylko lekko wypukły. Ale czasami bardziej jak na zdjęciu i to nie zależnie od jedzenia. Obserwuję.

Po trzech dniach córka negatywna. Jutro szkoła dziś jeszcze przetrzymam ją w domu.
A Rozumem ☺
Pewnie najlepiej będzie obserwować i patrzeć ci się dzieje 😊
Mój 15latkiem kombinuję dzisiaj go rozgryzłam że jak tydzień temu był chory to dzisiaj znów i czy do szkoły może nie iść 🤣 że go boli to i tamto i czy przeciw bólowego coś mam a dosam że przy nim nie mogę trzymać nic takiego bo wszystkie leki wyje🤷‍♀️🤷‍♀️🤷
Więc dzisiaj gonie go do szkoły a lek blacebo dostał tz 2 tabletki magnezu z okresu ciąży na skurcze i poszedł do szkoły 🤣🤣🤣
Pytam się go czy przeszło a on jak dałaś tabletki to przeszło 🤦‍♀️😆
 
Do góry