reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

W 3 dobie się wychodzi i po sn i po CC. Ja to miałam taki ból że ledwo wsiadłam do samochodu ale i tak by mi w szpitalu nie pomogli. Przez pierwszy tydzień cały czas na czopkach i tabletkach przeciwbólowych byla

W 3 dobie się wychodzi i po sn i po CC. Ja to miałam taki ból że ledwo wsiadłam do samochodu ale i tak by mi w szpitalu nie pomogli. Przez pierwszy tydzień cały czas na czopkach i tabletkach przeciwbólowych bylam
Współczuje biedulko😥
W zdrojach z delikatnym wynikiem po za normą mamy albo dzidzi to już zostawiają w szpitalu.....ale nie ma tego złego masz swoje zdrowe dzidzi a to jest najważniejsze
Kiedyś w przyszłość może jak byś rodziła może pomyśl o zdrojach 😊
Komfort psychiczny jak dla mnie też bardzo ważny a nawet wazniejszy po porodzie niż w trakcie 😊
Uszy do góry teraz bedziesz miała do zastanowienia na przyszłość
 
reklama
Dziewczyny a miałyście jakomś śmieszną przygodę albo usłyszałyście coś śmiesznego co wam utkneło w pamięci w trakcie porodu na porodówce?

Ja np. Do tej pory śmieję się z pytania do mnie na ip 😊
Wpadam staje w rejstracji skurcze co 3-5 min okropnie bolesne (tak to prawda bynajmniej dla mnie co kolejny poród to skurcze bardzej bolesne)
pani pyta słucham o co chodzi podaję kartę ciąży i mówię ja do porodu rejstruje mnie mierzą mi ciśnienie itp. za chwile gabinet lekarz i pytanie A PO CO PANI PRZYJECHAŁA?
-JA NO RODZĘ DO PORODU
A DR:
- A Z SKĄD PANI WIE ŻE RODZI I PORÓD SIĘ ROZPOCZĄŁ?🙄
Gdzie chwilę wcześniej robiła wywiad i widział w karcie że to 4 poród 😆😆😆😆
 
Dziewczyny a miałyście jakomś śmieszną przygodę albo usłyszałyście coś śmiesznego co wam utkneło w pamięci w trakcie porodu na porodówce?

Ja np. Do tej pory śmieję się z pytania do mnie na ip 😊
Wpadam staje w rejstracji skurcze co 3-5 min okropnie bolesne (tak to prawda bynajmniej dla mnie co kolejny poród to skurcze bardzej bolesne)
pani pyta słucham o co chodzi podaję kartę ciąży i mówię ja do porodu rejstruje mnie mierzą mi ciśnienie itp. za chwile gabinet lekarz i pytanie A PO CO PANI PRZYJECHAŁA?
-JA NO RODZĘ DO PORODU
A DR:
- A Z SKĄD PANI WIE ŻE RODZI I PORÓD SIĘ ROZPOCZĄŁ?🙄
Gdzie chwilę wcześniej robiła wywiad i widział w karcie że to 4 poród 😆😆😆😆
I jeszcze jeden śmieszny tekst 6 cm rozwarcia skurcze równoco 3 min corsz dłuższe( jak się okazało przy badaniu za chwilę) chodzę na skurczach łamie mnie w pół podchodzi moja położna jak jestem zgięta w pół podstawia twarz do mojej i pyta tak śmiesznie:
- I JAK JUŻ ZACZĘŁO SIĘ SKURCZ MH MH MH I PODNOSI TAK SMIESNIE DO TEGO MH GŁOWĘ JAK BY PYTAŁ CO CO
I MÓWI ODDYCHAJ MADZIU I POKAZUJĘ MI JAK ODDYCHAĆ I STWIERDZA ALE CHYBA PANI NIE BOLI TAK BARDZO BO PANI UŚMIECHNIĘTA 😆😆😆
A TA RADOCHA TO Z TEGO ŻE JUŻ CHWILA MOMENT RODZĘ
 
Mam nadzieję że jeśli będę mogła mieć więcej dzieci to druga również zniosę lepiej jak pierwsza
Współczuję ci, jestem po drugiej cesarce i zaniosłam ja lepiej niż pierwsza. Śmigałam już w drugiej dobie. Po pierwszej ciężko było przez tydzień ale też nie było najgorzej

Ludzie ja też mam taką nadzieję... Na dokładkę to szycie u mnie zostawia wiele do życzenia i najlepiej by było mieć kolejna żeby poprawili... Ehh ':(((
 
Dziewczyny a miałyście jakomś śmieszną przygodę albo usłyszałyście coś śmiesznego co wam utkneło w pamięci w trakcie porodu na porodówce?

Ja np. Do tej pory śmieję się z pytania do mnie na ip 😊
Wpadam staje w rejstracji skurcze co 3-5 min okropnie bolesne (tak to prawda bynajmniej dla mnie co kolejny poród to skurcze bardzej bolesne)
pani pyta słucham o co chodzi podaję kartę ciąży i mówię ja do porodu rejstruje mnie mierzą mi ciśnienie itp. za chwile gabinet lekarz i pytanie A PO CO PANI PRZYJECHAŁA?
-JA NO RODZĘ DO PORODU
A DR:
- A Z SKĄD PANI WIE ŻE RODZI I PORÓD SIĘ ROZPOCZĄŁ?🙄
Gdzie chwilę wcześniej robiła wywiad i widział w karcie że to 4 poród 😆😆😆😆
Oni są tacy zakręceni szczególnie na tych dyżurach że wcale się nie dziwię że nie ogarnął :D
 
reklama
Do góry