reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mam kilka pytań w sumie :D się rozdrabniam widzę na milion wiadomości 🤭
1. Do mam po cesarskach - jak wasze blizny wyglądają i ile jesteście po cięciu? Macie nawis nad blizna, jakieś zgrubienia?
2. Do wszytskich mam - planujecie odwiedzać jakaś fizjoterapeutke uro-gin?
3. Robilyscie sesje maluchom?
4. Używacie jakichś probiotyków dla dzieci?
1. U mnie sn
2. Raczej nie ale zobaczymy po kontroli w piątek ale ćwiczę kilka razy dziennie mięśnie kegla 😊
3. Zastanawiam się nad tym
4. Nie
 
reklama
Jak wyglądają brzuszki waszych maluszków. Bo nasz jest taki wypukły. Jest klatka piersiowa i nagle w górę brzuszek nie przypominam sobie żeby córki tak miały.
Moja ma taki brzuszek ciut większy od klatki i bardziej wystający miała tak od początku ale położna nic nie mówiła pediatra też badał małą jak miała 16 dni i nic nie mówi
Przy okazji wstawię ci zdjęcie czy o taki brzuszek tobie chodzi 😊
 
A pijecie dziewczyny herbatkę dla mam karmiacych np hipp albo rosman itp.
Ja pijam 2 razy dzinnie roznych marek zależy jaką gdzie trafię czasem z zielarskiego herbapolu innym razem hipp przy każdym karmionym maluchu piłam do zakończenia dla podtrzymywania laktacji chyba działały pierwszych dwoje karmione po 2 lata trzecie karmione 3 lata ☺
 
Ostatnia edycja:
A pijecie dziewczyny herbatkę dla mam karmiacych np hipp albo rosman itp.
Ja pijam 2 razy dzinnie roznych marek zależy jaką gdzie trafię czasem z zielarskiego herbapolu innym razem hipp przy każdym karmionym maluchu piłam do zakończenia dla podtrzymywania laktacji chyba działamy pierwszy dwoje karmione po 2 lata trzecie karmione 3 lata ☺
A dobre te herbaty w smaku ? Ja tam dawniej piłam karmi.
 
A pijecie dziewczyny herbatkę dla mam karmiacych np hipp albo rosman itp.
Ja pijam 2 razy dzinnie roznych marek zależy jaką gdzie trafię czasem z zielarskiego herbapolu innym razem hipp przy każdym karmionym maluchu piłam do zakończenia dla podtrzymywania laktacji chyba działamy pierwszy dwoje karmione po 2 lata trzecie karmione 3 lata ☺
Ja kupiłam, ale w sumie jeszcze nie piłam, bo i tak wydawało mi się, że za dużo jest tego mleka.
Teraz z kolei chyba wreszcie się doczekałam stabilizacji, bo znowu jakieś miękkie te piersi.
Najdziwniejsze jest to, że od ponad miesiąca mały wisi na piersi prawie co godzinę, a ja w weekend dostałam okres. Myślałam, że przy KP będę miała dłuższa przerwę.
 
Ja kupiłam, ale w sumie jeszcze nie piłam, bo i tak wydawało mi się, że za dużo jest tego mleka.
Teraz z kolei chyba wreszcie się doczekałam stabilizacji, bo znowu jakieś miękkie te piersi.
Najdziwniejsze jest to, że od ponad miesiąca mały wisi na piersi prawie co godzinę, a ja w weekend dostałam okres. Myślałam, że przy KP będę miała dłuższa przerwę.
Po ilu tygodnuach od porodu dostałaś @
Ja przy trzecim miałam po 8 tyg.
 
reklama
Po 7 tygodniu. A karmiłaś wtedy piersią? Zawsze mi się wydawało, że przy KP jest dłuższa przerwa. Teraz czytam, że niekoniecznie :/
Tak był na piersi ten to pokonał rekord 3 lata wisiał na cycu😆
Dopuki nie poszedł do przedszkola 🙈
Edit. Z pierwszą i za pierwszym porodem nie widziałam @ rok czasu
Przy drugim miałam po 3 miesiacach od porodu raz na ok 3 miesiące z tym że zdarzały mi się plamienia 😊
A przy trzecim po 8 tygodniach i regularnie co 4 po ni. To wogule unormowały mi się tak @ że był jak w zegarku co 28dni z owu w 14dc mało tego to czułam jak pęka mi pęcherzyk i z którego jajnika się uwolni
 
Ostatnia edycja:
Do góry