reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mam kilka pytań w sumie :D się rozdrabniam widzę na milion wiadomości 🤭
1. Do mam po cesarskach - jak wasze blizny wyglądają i ile jesteście po cięciu? Macie nawis nad blizna, jakieś zgrubienia?
2. Do wszytskich mam - planujecie odwiedzać jakaś fizjoterapeutke uro-gin?
3. Robilyscie sesje maluchom?
4. Używacie jakichś probiotyków dla dzieci?
2. Nie planuje, wszystko u mnie ok więc nie widzę takiej potrzeby.
3. Nie
4. Dawałam Biogaja ale teraz odstawilam.
 
Ej a czekoladę jecie e niewielkich ilościach? Tak mi się chce czekolady że nie wiem 🍩
Ja to żre : ciasta, ciasteczka z czekoladą lub bez, czekoladowe cukierki byle bez orzechów w nadzieniu. Ale muszę ograniczyć. Dziś nie miałam ciastek to chleb z dżemem jadłam 🫣

2 Myślałam o fizjoterapeucie ale odpuszczę no chyba że kontrol u gina coś pokaże.
3 Nie
4 Nie
 
Ostatnia edycja:
No i w domu mam dziecko pozytywne. Środkowy szkrab przyniósł ze szkoły bo nauczyciel jest pozytywny. Wszyscy zrobiliśmy test i biedny dzieciak siedzi w swoim pokoju i tylko czasem ktoś zagląda do niej. Bo reszta rodziny negatywna. Ja jak najmniej tam chodzę by nie pod łapać od niej i nie przekazać małemu. Jak jej smutno to przez whats'app rozmawiamy. Wczoraj jej w ten sposób czytałam książki. Tak mi jej żal bo normalnie bym ją przytulała.

Edit : tak płakała że ja brzuch boli że byłam u niej. Oh...... Dobrze że na weekend i tata zabrał małego. Trochę mi go rozpieścić nosząc i bujając w wózku. No ale trudno.
 
Ostatnia edycja:
Ja też zwykła - ustawiam trochę słabsza, ale pije 2x dziennie. Śpi różnie, ale niezależnie od tego czy pije kawe.
@Andzia8989 Jak tam? Wypuścili was w końcu do domu?
Tak, wczoraj wypuścili nas do domu, ale na warunkowym. W ostatniej dobie podskoczył poziom do 13,22. We wtorek kontrola. Jeżeli będzie ponad 15 to spowrotem szpital. Jeżeli tak będzie to wypożyczę sobie taki specjalny śpiworek z lampą i będę go w domu świecić.
Mój mały był tak strasznie rozdrażniony w tym szpitalu. Nie spał, marudził. Cztery razy wymieniały mu wenflon.. codziennie badanie krwi z palca. Słysząc jego ciągły płacz, miałam już dość. Serce pękało mi na pół, jak zabierały go na badanie. Tylko jak wróciliśmy do domu, dziecko od razu się zmieniło. Przespał mi 6 godzin, spokojny. Jest super. Martwi mnie tylko ta kontrola we wtorek.
 
Hej dziewczyny
Czytała was ale nie miała siły odpowiadać cholerka u mnie jak nie urok to przysłowiowa sraczka🙈🙈🙈
Starszy syn przywlukł z skądś takie przeziębienie że Masakra
Małolat (czyt. 15 latek😂) mówić mu zaszyj się w tej swojej norze i nie wyłaź dopóki nie wyzdrowiejesz to gdzie wtedy krążownik mu się załączać🤣🤣
A przedszkolak i tak po tygodniu w przedszkolu zielony katar po pas😬😬😬
Nawet zastanawiam się czy warto by chodził do przedszkola tym bardziej że teraz rok szczepień itp.itd
Wracając do sedna od starszego choróbsko załapałam i ja i lekkie objawy ma mała tz ma katar kicha i pokasłuje 😪 a ja taki katar mam okropny wczoraj ból gardła i gorączka dzisiaj bez gorączki już ale kaszel doszedł i ciągle kicham...
Chyba wszystkich w domu pozamykam bo ja tu chucham i dmucham ale to nic nie daje 🤣🤣🤣
 
Ostatnia edycja:
Tak, wczoraj wypuścili nas do domu, ale na warunkowym. W ostatniej dobie podskoczył poziom do 13,22. We wtorek kontrola. Jeżeli będzie ponad 15 to spowrotem szpital. Jeżeli tak będzie to wypożyczę sobie taki specjalny śpiworek z lampą i będę go w domu świecić.
Mój mały był tak strasznie rozdrażniony w tym szpitalu. Nie spał, marudził. Cztery razy wymieniały mu wenflon.. codziennie badanie krwi z palca. Słysząc jego ciągły płacz, miałam już dość. Serce pękało mi na pół, jak zabierały go na badanie. Tylko jak wróciliśmy do domu, dziecko od razu się zmieniło. Przespał mi 6 godzin, spokojny. Jest super. Martwi mnie tylko ta kontrola we wtorek.
✊✊✊
 
reklama
Hej dziewczyny
Czytała was ale nie miała siły odpowiadać cholerka u mnie jak nie urok to przysłowiowa sraczka🙈🙈🙈
Starszy syn przywlukł z skądś takie przeziębienie że Masakra
Małolat (czyt. 15 latek😂) mówić mu zaszyj się w tej swojej norze i nie wyłaź dopóki nie wyzdrowiejesz to gdzie wtedy krążownik mu się załączać🤣🤣
A przedszkolak i tak po tygodniu w przedszkolu zielony katar po pas😬😬😬
Nawet zastanawiam się czy warto by chodził do przedszkola tym bardziej że teraz rok szczepień itp.itd
Wracając do sedna od starszego choróbsko załapałam i ja i lekkie objawy ma mała tz ma katar kicha i pokasłuje 😪 a ja taki katar mam okropny wczoraj ból gardła i gorączka dzisiaj bez gorączki już ale kaszel doszedł i ciągle kicham...
Chyba wszystkich w domu pozamykam bo ja tu chucham i dmucham ale to nic nie daje 🤣🤣🤣
U nas podobnie młodsza ma covida wczoraj wymioty, ból brzucha i gorączka ponad 39 stopni raz podskoczyło do 40 koszmar. Okłady itp. mówię starszej nie chodź do niej nie baw się z nią. A jej sie załącza super siostra opiekunka i bawi się z nią jak nigdy. Oh....🤦
 
Do góry