reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Tak, wczoraj wypuścili nas do domu, ale na warunkowym. W ostatniej dobie podskoczył poziom do 13,22. We wtorek kontrola. Jeżeli będzie ponad 15 to spowrotem szpital. Jeżeli tak będzie to wypożyczę sobie taki specjalny śpiworek z lampą i będę go w domu świecić.
Mój mały był tak strasznie rozdrażniony w tym szpitalu. Nie spał, marudził. Cztery razy wymieniały mu wenflon.. codziennie badanie krwi z palca. Słysząc jego ciągły płacz, miałam już dość. Serce pękało mi na pół, jak zabierały go na badanie. Tylko jak wróciliśmy do domu, dziecko od razu się zmieniło. Przespał mi 6 godzin, spokojny. Jest super. Martwi mnie tylko ta kontrola we wtorek.
Trzymam kciuki, zeby wszystko było ok. Tez mnie stresowały te kontrole. Tym bardziej, ze na buzi to jeszcze długo był żółty. Teraz mieliśmy jeszcze powtórzyć przed szczepieniem, ale się nie zgodziłam, bo już nie chcieli pobrać z pięty.
U nas podobnie młodsza ma covida wczoraj wymioty, ból brzucha i gorączka ponad 39 stopni raz podskoczyło do 40 koszmar. Okłady itp. mówię starszej nie chodź do niej nie baw się z nią. A jej sie załącza super siostra opiekunka i bawi się z nią jak nigdy. Oh....🤦
A jakie u was zasady z covidem? Jest jakaś kwarantanna?
Widzę, ze znowu się zaczyna sezon na chorowanie. Ja przez tego covida od I trymestru byłam na l4, bo u mnie w pracy caly czas ktoś miał pozytywny test.
 
reklama
U nas podobnie młodsza ma covida wczoraj wymioty, ból brzucha i gorączka ponad 39 stopni raz podskoczyło do 40 koszmar. Okłady itp. mówię starszej nie chodź do niej nie baw się z nią. A jej sie załącza super siostra opiekunka i bawi się z nią jak nigdy. Oh....🤦
Czasem myślę że coś w tym jest im starsze to głupsze 😉😅😅
 
Jak wyglądają brzuszki waszych maluszków. Bo nasz jest taki wypukły. Jest klatka piersiowa i nagle w górę brzuszek nie przypominam sobie żeby córki tak miały.
 
Trzymam kciuki, zeby wszystko było ok. Tez mnie stresowały te kontrole. Tym bardziej, ze na buzi to jeszcze długo był żółty. Teraz mieliśmy jeszcze powtórzyć przed szczepieniem, ale się nie zgodziłam, bo już nie chcieli pobrać z pięty.

A jakie u was zasady z covidem? Jest jakaś kwarantanna?
Widzę, ze znowu się zaczyna sezon na chorowanie. Ja przez tego covida od I trymestru byłam na l4, bo u mnie w pracy caly czas ktoś miał pozytywny test.
7 do 10 dni kwarantanny dla osoby z cowidem, pozostali mogą wychodzić normalnie. Moja powinna zrobić test u lekarza ale nie było możliwości bo pozamykane przez weekend. Więc zastanawiam się czy w ogóle zgłaszać to w szkole, po prostu ją przetrzymam jeszcze trzy dni w domu. Więcej bez zwolnienia nie mogę.
 
Tak, wczoraj wypuścili nas do domu, ale na warunkowym. W ostatniej dobie podskoczył poziom do 13,22. We wtorek kontrola. Jeżeli będzie ponad 15 to spowrotem szpital. Jeżeli tak będzie to wypożyczę sobie taki specjalny śpiworek z lampą i będę go w domu świecić.
Mój mały był tak strasznie rozdrażniony w tym szpitalu. Nie spał, marudził. Cztery razy wymieniały mu wenflon.. codziennie badanie krwi z palca. Słysząc jego ciągły płacz, miałam już dość. Serce pękało mi na pół, jak zabierały go na badanie. Tylko jak wróciliśmy do domu, dziecko od razu się zmieniło. Przespał mi 6 godzin, spokojny. Jest super. Martwi mnie tylko ta kontrola we wtorek.
Biedny:( wspolczuje Wam!! Duuuzo zdrowka!!!
 
reklama
Do góry