reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A z tym jedzeniem, to jedni mówią żeby jeść wszystko, moja położna że mogę jeść ale jsk jem cos wzdymajacego to żebym małej dała espumisan.
A że mamy te wieczorne płacze to jem w miarę normalnie ale bez wzdymajacych i smażonych potraw. Moja dwulatka miała straszne kolki i ja przez to nie jadłam tak jak wy piszecie, prawie nic, a kolki i tak były i tak.
 
reklama
Właśnie od kilku tygodni ciągle czytam hafije. Niestety nie czuje się mądrzejsza :p
Pewnie też chodzi o moje nastawienie. Bo ja bym chciała nakarmić, odbić i w spokoju napić się kawy. A tu się wszystko przedłuża i jestem tak samo unieruchomiona jak przez pół ciąży.
Pijecie kawę zwykla? Dzieci spia Wam spokojnie?
 
A z tym jedzeniem, to jedni mówią żeby jeść wszystko, moja położna że mogę jeść ale jsk jem cos wzdymajacego to żebym małej dała espumisan.
A że mamy te wieczorne płacze to jem w miarę normalnie ale bez wzdymajacych i smażonych potraw. Moja dwulatka miała straszne kolki i ja przez to nie jadłam tak jak wy piszecie, prawie nic, a kolki i tak były i tak.
Przykro mi że tak te kolki przeszlyscie :( jak się czegoś serio boje to właśnie tego, że nagle zaatakują i będzie mordęga do 3-4 mca. Długo u Was się kolki utrzymywaly?
 
Mam kilka pytań w sumie :D się rozdrabniam widzę na milion wiadomości 🤭
1. Do mam po cesarskach - jak wasze blizny wyglądają i ile jesteście po cięciu? Macie nawis nad blizna, jakieś zgrubienia?
2. Do wszytskich mam - planujecie odwiedzać jakaś fizjoterapeutke uro-gin?
3. Robilyscie sesje maluchom?
4. Używacie jakichś probiotyków dla dzieci?
 
reklama
Mam kilka pytań w sumie :D się rozdrabniam widzę na milion wiadomości 🤭
1. Do mam po cesarskach - jak wasze blizny wyglądają i ile jesteście po cięciu? Macie nawis nad blizna, jakieś zgrubienia?
2. Do wszytskich mam - planujecie odwiedzać jakaś fizjoterapeutke uro-gin?
3. Robilyscie sesje maluchom?
4. Używacie jakichś probiotyków dla dzieci?
1. Z lewej strony mam lekkie zgrubienie, ale było większe 3 tyg temu. Goi się ładnie od początku. Nie było żadnej ropy itp. Jestem 7 tyg po porodzie.
2. Chce isc, ale coś się nie mogę zebrać. Zaczęłam sobie ćwiczyć polgodziny dziennie i boję się, że mi uświadomi, że to za wcześnie. Mobilizację blizny robię minimum - kilka minut, tyle co się nauczyłam z internetu.
3. Nie. Założyłam mu taki album z informacjami np. pierwszych tygodni/lat życia i powoli uzupełniam.
4. Nie używam, ale pije dużo maślanki - nie wiem, na ile to trafia do mleka.

Ja jem i pije wszystko - oczywiście w granicach rozsądku. Nie to, że codziennie cole i fastfoody :p W każdym bądź razie jeszcze nie zauważyłam, żeby to jakoś wpływało na jego zachowanie. Kawę nawet o 17 piję :)
 
Do góry