reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej Dziewczyny, ale naprodukowałyście. @madziejkaa359 ja również mam wizytę w środę :) U mnie to będzie 12+4 i będzie usg prenatalne + wynik PAPPA. Trochę się oczywiście stresuję, ale jest też ekscytacja <3

Ja wszystkie badania robię u mojego lekarza, ma certyfikat. Dodatkowo te prenatalne ma refundowane z grantu unijnego.

Co do COVID my byliśmy z mężem przeziębieni, u mnie to był 8tc, jeden dzień miałam stan podgorączkowy, a tak to większych objawów nie było. Jednak mąż po tygodniu zaczął mieć gorszy węch, dlatego w przyszłym tyg idę na przeciwciała. Mówiłam ginekologowi, ale nie zlecił dodatkowych badań.
 
reklama
Ja pracuję w klasach 1-3 i póki co nie wracam. Od dzisiaj idę na zwolnienie. Jak wrócimy do online to będę pracować. 🙂 Nigdy nie chciałam iść tak szybko na zwolnienie ale przez COVID nie ma co ryzykować. Przechodziłam na początku listopada i niestety już przeciwciał nie mam. Tak sobie myślę, że organizm powinien być wtedy osłabiony a ja zaszłam w ciążę 😛
Ja idę w przyszłym tygodniu na zwolnienie bo pracuje z małymi dziećmi 🙂 Lekarz też poparł moja decyzję 🙂
 
Kupiłam detektor tętna płodu 😀
Dziś 10+2. Serduszko już pięknie słychać
 

Załączniki

  • IMG_20210118_153125.jpg
    IMG_20210118_153125.jpg
    47,1 KB · Wyświetleń: 69
TMoja doktorka również jest na tej liście [emoji4] moim zdaniem jest lepiej dojechać te kilka km dalej, i chodzić do kogoś konkretnego. W poprzedniej ciąży chodziłam do innej i żałuję tego.
Uff, moja doktor do której się zapisałam też jest na tej liście. A genetyczne i Pappa robię w prywatnek klinice, ale bezpłatnie ponieważ NFZ refunduje badanie dla kobiet powyżej 35 rż. A skierowanie dostałam z prywatnego gabinetu. Prenatalne mam 25.01 i to będzie tydz 12+2.
 
Wow! Jakie cudo! I fantastyczny wyniki gratuluję!!!
Super wieści! Na ostatniej wizycie moje miało 4,76 cm i doktor mówiła, że jeszcze za małe, żeby zmierzyć nt
Niby minimum to 45mm, może zaliczył nas na styk;) W czwartek idę do mojego lekarza, zobaczymy jak dzidziol urósł. Początek 11 tygodnia to jednak dość wcześnie na to badanie.
 
A u mnie cyrki z testem Pappa, uznałam że jednak zrobię. Dzwoniłam do 3 klinik i wszędzie mi odmówili bo robią w komplecie z prenatalnymi. A ja prenatalne chce zrobić w swojej klinice [emoji2962] no nic poczekam na wizytę i zobaczymy co powie lekarz.
 
Ktoras z dziewczyn polecała tutaj mydlo cedrowe agafii. Mam ten sam problem :( mydła na razie nie mogłam nigdzie u siebie stacjonarnie znaleźć a kupowanie jednego produktu na przesyłkę się totalnie nie opłaca. Ja chyba wybiorę się w środę po ginekologu do Rossmanna i popatrzę trochę na składy, żeby kupić coś bez itchy msów, co chyba będzie dość trudne:/
A w aptece sprawdzałaś ?
 
reklama
Do góry