reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Właśnie koleżanka mi ją polecala. Podjadę wieczorem do sklepu zobaczyć jak się prezentuje jakościowo :)
Ja mam z biedronki, ale kupiona wcześniej jakoś tydzień temu, prezent 😁 I jest naprawdę bardzo fajna, polecam 🙂 można zdejmowac pokrowiec i wyprac, jak w normalnych poduszkach 👍 nie wiem może to standard, nie jestem w temacie, to moja pierwsza 🤰❤️
*moja wygląda tak samo jak te że zdjęć, tylko mam inny wzór
 
Miałam prenatalne prywatnie (USG) tam wyszło fhr za wysokie (cóż, nerwy moje swoje zrobiły) a że za tydzień miałam mieć w szpitalu na NFZ (z racji wieku) to moja dr poleciła iść. Na spokojnie sprawdzić (okazało się, ze tętno jest ok, po prostu ja taka zdenerwowana byłam na genetycznym USG). Ale w szpitalu najpierw wzięli krew. Potem USG. Za 2 tyg u genetyka byłam na wynikach. Tak więc nie wiem od czego to zależy. Że raz chcą mieć pappe na wizytę, raz nie.
 
reklama
Co do COVID to jest jakieś super extra fajne badanie dla kobiet, które przeszły covida i mają na to papier. Tak to badanie określił mój lekarz. Ale nie wiem jakie bo ja nie wiem czy już to przeszłam czy nie i nie pytałam o szczegóły. Warto dopytać. Coś jeszcze miałam napisać ale moja głowa dziś nie myśli 😂 syn w końcu poszedł do przedszkola i udało mi się lepiej odpocząć. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty na ten tydzień ;)
 
Do góry