reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
A u mnie cyrki z testem Pappa, uznałam że jednak zrobię. Dzwoniłam do 3 klinik i wszędzie mi odmówili bo robią w komplecie z prenatalnymi. A ja prenatalne chce zrobić w swojej klinice [emoji2962] no nic poczekam na wizytę i zobaczymy co powie lekarz.
A nie możesz zrobić po prostu w laboratorium?
 
Ale super macie te wszystkie zdjęcia z usg 🥰 aż miło popatrzeć. Ja muszę jeszcze tydzień czekać na 2 wizytę.
Również jestem na zwolnieniu lekarskim od 1 wizyty, myślałam że jeszcze trochę popracuje ale lekarka słysząc, ze pracuję z małymi dziećmi kazała siedzieć w domu, z dala od zarazkow i odpoczywać - więc to robię 😋
 
A u mnie cyrki z testem Pappa, uznałam że jednak zrobię. Dzwoniłam do 3 klinik i wszędzie mi odmówili bo robią w komplecie z prenatalnymi. A ja prenatalne chce zrobić w swojej klinice [emoji2962] no nic poczekam na wizytę i zobaczymy co powie lekarz.
Spróbuj gdzieś w punkcie pobrań takim ogólnym. Jeśli masz gdzieś w okolicy. Ja test PAPPA robie w zwykłej przychodni nfz, tylko za nie płacę jakbym byla na prywatnej wizycie.
 
Hej jak któraś by chciał poduszkę dla ciezarnych do spania to widziałam właśnie w biedronki od dzisiaj .
 

Załączniki

  • Screenshot_20210118-160126_Moja Gazetka.jpg
    Screenshot_20210118-160126_Moja Gazetka.jpg
    404,3 KB · Wyświetleń: 61
reklama
No właśnie myślę... Ale 14 dni na wynik. A ja mam wizytę za tydzień.

A czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć czym się różni test Pappa od testu podwójnego czy potrójnego? (prócz ceną 50/150)
Podwójny test plus usg daje 95% wykrywalnosci ewentualnych wad. Po prostu badanie jest bardziej precyzyjne.
 
Do góry