reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ale dużo piszecie, ciężko nadrobić 😂
Kciuki za wizytujące! A ja zapisałam się na test NIFTY na 29.01 i już się stresuje czy wszystko wyjdzie dobrze...
nie mam na to wpływu ale tak bardzo bym chciała żeby maluszek był zdrowy ❤️ Jak my wszystkie z reszta.
 
reklama
Ja jutro idę na nifty. W czwartek miałam usg, poznajcie 42mm człowieczka:) 11w1d. Przeziernosc wyszła 1,1, kość nosowa widoczna, dlatego staram się nie stresować nifty.Pappy nie robię wcale.
 

Załączniki

  • 2857364D-DC0F-4CAE-831A-3FF490DFF0EB.jpeg
    2857364D-DC0F-4CAE-831A-3FF490DFF0EB.jpeg
    492,9 KB · Wyświetleń: 97
Ja jutro idę na nifty. W czwartek miałam usg, poznajcie 42mm człowieczka:) 11w1d. Przeziernosc wyszła 1,1, kość nosowa widoczna, dlatego staram się nie stresować nifty.Pappy nie robię wcale.
Moje chłopaki mieli duża nt - jeden 2,2 a drugi 2,8! Wiec nerwy były do samego porodu i tym razem zamierzam sobie stresów oszczędzić :) Ty przy takim usg możesz spać spokojnie ❤️
 
reklama
Mnie dodatkowo banany kojarzą się z mdłościami, bo akurat wtedy je jadłam 🙈 tak samo sok pomarańczowy, jak myślę to od razu mi niedobrze 🙈 Ciekawe czy takie rzeczy mijają, bo dywanik łazienkowy na którym spędziłam kilkanaście dni też mi się źle kojarzy 🤢🤢 🙈🙈🙈
Hehe, też mam takie skojarzenia - u mnie szpinak i smażony karp, i nawet jedna reklama w radiu :)
 
Do góry