reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

No kochane, nie wiem czy się nie będziemy żegnać ;( nie dotrwałam do pierwszej wizyty, dzisiaj od rana bolesci brzucha i plamienia, a teraz bardzo, bardzo obfite krwawienie i ból brzucha, piersi sflaczały i wszystko jakby ze mnie zeszło :-( czuję okropny smutek, nie mogę po hamować płaczu i mam żal do siebie. Mieliśmy bardzo intensywny weekend, trochę dzwigalam/ nosiłam dzieci, dom pełny ludzi, nie usiadłam nawet na moment. Jutro z samego rana wizyta, raczej potwierdzająca nieuniknione ;( musiałam się wygadać, dzięki Wam wszystkim!
Nie czekaj na wizytę, pędź na IP. Przyjmą Cie, zbadają i dadzą leki na podtrzymanie.
 
reklama
Hej :) ja dopiero wstałam - córka mnie obudziła, ze chce śniadanie, wiec pora zaczynać dzień :)
Ja tez mam takie dni, ze oczy lecą popołudniu mi niesamowicie i muszę zrobic sobie drzemkę, ale za to później dłużej siedzę w nocy :)
 
U mnie w dalszym ciągu mdłości i wymiotów brak za co jestem przeogromnie wdzięczna [emoji2][emoji120]

Ale zastanawiam się nad tą poduszką, bo nocki sa ciężkie. Budzę się po kilka razy w nocy,a rano nie umiem wstać. Jeśli macie już jakieś sprawdzone to podeślijcie do nich linka plisss [emoji7]
 
Ni

Nie jestem w temacie , ale mnie kiedyś pomogły poradniki Reginy Brett. Fajnie się czytało , fajne życiowe cytaty. Jest to i poradnik i trochę opowieści z życia autorki. Ja mam tylko dwie książki tej autorki , ale chce więcej. Moje to :Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu, oraz
Kochaj: 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół

.
Zamówiłam 3 :)
 
Cześć dziewczyny 😚
Ja dziś standardowo pobudka o 3 na siku i euthyrox a po pół godziny kanapka, dospalam do 8 i niestety było już trochę za późno na śniadanie 🤮. Ale 5 minut później już jadłam grzecznie 🙂
Po prenatalnych jeśli będzie wszystko ok to też zakupie ta poduszkę do spania, puki co robię sobie taki wałek z grubego koca lub przykładam męża nogą 🤭
Miłego dnia 😘
 
Dzień dobry :) na nogach już od 5 po ciężkiej nocy .
Juz zrobiłam badania . Powtórzyłam mocz i. Glukozę zobaczymy.
Wczoraj znowu mnie coś dopadło wieczorem :( czy oby na pewno wszystko jest dobrze
U mnie też ciężka noc - koszmary jakies okrutne [emoji33] ....

Ja jutro wybieram się do labo - oj mi tam pewnie wyjdą cyrki z glukozą na czczo i zobaczymy co w moczu [emoji33] ...

Daj znaka jak wyniki ;)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy :) Podczytywałam ten wątek z ukrycia, dopiero założyłam konto i proszę o dopisanie do wątku zamkniętego. Ja dzisiaj jestem w 10t6d, usg mialam w 9t4d, wszystko jak na razie prawidłowo. Następne usg prenatalne mam 26.01. Termin na 4 sierpnia.
Witaj :) mam ten sam termin z ostatniego usg
 
No kochane, nie wiem czy się nie będziemy żegnać ;( nie dotrwałam do pierwszej wizyty, dzisiaj od rana bolesci brzucha i plamienia, a teraz bardzo, bardzo obfite krwawienie i ból brzucha, piersi sflaczały i wszystko jakby ze mnie zeszło :-( czuję okropny smutek, nie mogę po hamować płaczu i mam żal do siebie. Mieliśmy bardzo intensywny weekend, trochę dzwigalam/ nosiłam dzieci, dom pełny ludzi, nie usiadłam nawet na moment. Jutro z samego rana wizyta, raczej potwierdzająca nieuniknione ;( musiałam się wygadać, dzięki Wam wszystkim!
Nie myśl o najgorszym ! Jedz na ip niech sprawdzą co się dzieje ! Dla Twojego dobra skoro nie miałaś jeszcze wizyty - to bardzo ważne ... raz mialam ciążę pozamaciczną - nie bedę Cię tu straszyć, ale nie można tego bagatelizować .
 
reklama
Do góry