reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Tak. Mięśni prostych. Ponad 4 cm 🤦🤦🤦🤦 tak wiec jeski ktoras wie z czym to sie wiaze to tak. Plecy nie bolą, są dni gdy napier...wrecz.
Także ten... Po porodzie zgubilam szybko 17 kg, fakt że z 10 zostalo. Ale brzuch...kochane...brzuch to ja mam jakbym była w 6 mcu nadal....dlatego w marcu idę znowu do fizjo. Jestem niestety obwisłe rzeczy mądrzejsza teraz.
A czy są jakieś sposoby żeby do tego rozejścia mięśni nie doszło? Jakieś ćwiczenia na youtube czy coś ten deseń?
 
reklama
A czy są jakieś sposoby żeby do tego rozejścia mięśni nie doszło? Jakieś ćwiczenia na youtube czy coś ten deseń?
Tak. Z tym wstawaniem to prawda. Ale czy da się zapobiec? Ja już poszłam po fakcie. Wiem, że nie koniecznie mi sie to zejdzie.
Masę ćwiczeń miałam zabronionych (słynne brzuszki). Wogole po porodzie czy sn , czy CC lepiej pójść sprawdzić wszystko, bo bieganiem też można sobie zaszkodzić (mięśnie dna macicy). Ja miałam raptem 3-4 ćwiczenia i kilka zaleceń. Zaczęłam widzieć minimalna różnice, plus leki tarczycowe i waga pomału zaczęła lecieć. Ale więcej to na prywatnym.
Ogólnie ciąża i czas zaraz po ciąży to taki fajny stan😁
 
Witam i ja😄 oczywiście z pracy. A plany, żeby tylko wytrwać do 15😂
Mnie dziś piersi mniej bolą i jakoś dobrze się czuję, nawet wyspana. Mam nadzieję, ze to już w tym dobrym kierunku idzie....bo jak brak objawów to tez nie dobrze🤪
Miłego dnia wszystkim 😉
 
Hej ja już siedzę w laboratorium.. Ludzi sporo, ale muszę to dziś przetrwać i z głowy.
Mnie piersi znów zaczęły boleć. Dziś ten dzień ciąży w którym ostatnio fasolkę straciłam, 8+3. Tym razem będzie dobrze.
Do wizyty co raz bliżej, więc nie Stresuje się już tak.
 
Dzień dobry wszystkim 😄 u mnie dziś pierwszy dzień w domu i najgorsza noc za mną 🙈 obudziłam się po 4 i nie śpię od tamtej pory, męczę seriale.
A jak tam u Was?
Ja o 3 20 się obudziłam, ale na szczęście udało się szybko zasnąć.. Pewnie później popołudniu się położę na jakąś drzemote. Bo nie dam rady funkcjonować..
 
Ja się obudziłam pół godziny temu, czuję zmęczenie ale nie mogę już usnąć :) dziś 10t0d, z objawów to w sumie lekkie pobolewanie podbrzusza zostało, ale już dużo dużo rzadziej niż na początku, no i te mdłości zamieniły mi się na sam odruch wymiotny przy gwałtowniejszym poruszaniu się (ale na szczęście, bez finału w toalecie) no i mam go tylko do pierwszego posiłku i później gdy jestem glodna :) także wydaje mi się, że na razie odpukac co do objawów nie ma tragedii jak czytam wasze przypadki ;)
 
reklama
Ja o 3 20 się obudziłam, ale na szczęście udało się szybko zasnąć.. Pewnie później popołudniu się położę na jakąś drzemote. Bo nie dam rady funkcjonować..
Ja to prawie kazdego dnia mam drzemkę po obiedzie, tak od 1 do 2 godzin. Potem 22.30 staram się znowu isc spać.
Dzisiaj miałam rano iść na badania ale wygrało lenistwo i jutro z rana będzie trzeba.
 
Do góry