reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja jeszcze nie umówiłam się na prenatalne, myślałam, że to jeszcze za wcześnie, ale widzę że w sumie trochę się na to czeka to może już powinnam jednak dzwonić i zaklepać termin. Ostatnio coś jestem totalnym flakiem przez to moje dolegliwości... 🙁 A dzisiaj to miałam załamke 😢😢
 
reklama
Czesc! Przebrnęłam przez cały wątek i postanowiłam się ujawnić :) termin z aplikacji mam na 18 sierpnia. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i był zarodek z serduszkiem :) bardzo się ucieszyłam bo we wrześniu stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane niestety, serduszko w ogóle nie zaczęło bić. Niestety doktor znalazła też krwiaka :/ co prawda oddalony od pęcherzyka ale i tak się zaniepokoilam:( przepisała mi duphaston. Powiedzcie, te które też biorą duphaston, też Was tak po nim boli głowa ? Gratuluję wszystkim bijących serduszek :)
Biore bardzo dużo duphastonu i ultrogestanu bo jestem po in vitro i glowa mnie nie boli ;) może boli Cię poprostu pogodowo- ciśnieniowo ;)
 
Wy mówicie o prenatalnych a ja nawet nie byłam na pierwszej wizycie jeszcze 😄 Pierwszy raz jestem na szarym końcu.
Haha, nie jesteś jedyna :D pierwsze USG mam dopiero 13.01 :D za to badania prenatalne umawiałam już pod koniec grudnia (na 19.02), a i tak był już u mnie problem z terminami :O
 
Jestem po wizycie i wszystko jest w porządku. Fasolka ma 4 cm 🥰
Badanie prenatalne mam umówione na 28.01 - to będzie 13t5d.
E49E70FD-A408-4EC0-8862-7A094B607DA5.jpeg
1ABE581B-3F57-40EE-8138-8DEAAD0515F3.jpeg
 
Ja jeszcze nie umówiłam się na prenatalne, myślałam, że to jeszcze za wcześnie, ale widzę że w sumie trochę się na to czeka to może już powinnam jednak dzwonić i zaklepać termin. Ostatnio coś jestem totalnym flakiem przez to moje dolegliwości... 🙁 A dzisiaj to miałam załamke 😢😢
Opowiadaj 😂 tu co druga czuje się jak"flak" już myślałam , że wymioty mijają. O ja naiwna. Dzisiaj to dały popalić dopiero. Az boje się jeść cokolwiek. A jeść znowu trzeba :/
 
Opowiadaj 😂 tu co druga czuje się jak"flak" już myślałam , że wymioty mijają. O ja naiwna. Dzisiaj to dały popalić dopiero. Az boje się jeść cokolwiek. A jeść znowu trzeba :/
No to u mnie dzisiaj też koszmar pod tym względem, a wczoraj już zaczęło być lepiej, bo tylko mdłości pod wieczór mnie dopadły. Ale dzisiaj 24 h 🙈 A już zaczynałam się cieszyć, że idzie ku dobremu... Dodatkowo mam jakiś spadek nastroju, zaczęły mnie dobijać te ciągle wymioty i mdłości.. Już nie wiem co mam jeść, cokolwiek zjem potem siedzę jak na szpilkach czy trzeba już biec do łazienki czy jeszcze nie... 🙁 😭 Może taki dzień... Zazwyczaj staram się myśleć pozytywnie, ale dzisiaj 😢😢
 
Dziewczyny, a co z kosmetykami w ciąży? W pierwszej nie zwracałam uwagi bo dla mnie pielęgnacja wtedy to był demakijaż, krem, jakaś maseczka, peeling. Ale od pewnego czasu testuje różne rodzaje serum i zastanawiam się czy można. Tak samo mam jakąś maseczkę z marihuaną medyczna w składzie albo jakaś pochodna (nie znam się na tym). Wiecie czy są jakieś zakazane kosmetyki lub coś ze składu?
 
reklama
Ja to już od ponad miesiąca nie jestem w stanie użyć czegokolwiek do twarzy, tak mnie drażni zapach. Ledwo mogę umyć twarz dotychczasowym żelem... 🙈 Ale trudno, potem się bd odgruzowywac, w ciąży i tak już widzę nawrót trądziku 🙈 Ale nawet mnie to tak bardzo nie wkurza, jakoś przeżyję 💪
 
Do góry