reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Czesc! Przebrnęłam przez cały wątek i postanowiłam się ujawnić :) termin z aplikacji mam na 18 sierpnia. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i był zarodek z serduszkiem :) bardzo się ucieszyłam bo we wrześniu stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane niestety, serduszko w ogóle nie zaczęło bić. Niestety doktor znalazła też krwiaka :/ co prawda oddalony od pęcherzyka ale i tak się zaniepokoilam:( przepisała mi duphaston. Powiedzcie, te które też biorą duphaston, też Was tak po nim boli głowa ? Gratuluję wszystkim bijących serduszek :)
Ja biorę, nie mam bólu głowy, generalnie nie odczuwam żadnych dolegliwości po nim.
 
reklama
Czesc! Przebrnęłam przez cały wątek i postanowiłam się ujawnić :) termin z aplikacji mam na 18 sierpnia. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i był zarodek z serduszkiem :) bardzo się ucieszyłam bo we wrześniu stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane niestety, serduszko w ogóle nie zaczęło bić. Niestety doktor znalazła też krwiaka :/ co prawda oddalony od pęcherzyka ale i tak się zaniepokoilam:( przepisała mi duphaston. Powiedzcie, te które też biorą duphaston, też Was tak po nim boli głowa ? Gratuluję wszystkim bijących serduszek :)
Ja biorę, bol głowy pojawił się kilka razy ale ja z natury mam często bóle migrenowe wiec nie wiąże tego z duphastonem :)
 
Czesc! Przebrnęłam przez cały wątek i postanowiłam się ujawnić :) termin z aplikacji mam na 18 sierpnia. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i był zarodek z serduszkiem :) bardzo się ucieszyłam bo we wrześniu stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane niestety, serduszko w ogóle nie zaczęło bić. Niestety doktor znalazła też krwiaka :/ co prawda oddalony od pęcherzyka ale i tak się zaniepokoilam:( przepisała mi duphaston. Powiedzcie, te które też biorą duphaston, też Was tak po nim boli głowa ? Gratuluję wszystkim bijących serduszek :)
Ja biorę duphaston 3x2 tabletki ponieważ pojawiły się plamienia, wcześniej przyjmowałam 3x1. Niestety źle się czuje, boli mnie głowa, mam mdłości itp. Nie wiem na ile jest to spowodowane naturalnymi objawami ciąży a przyjmowanymi lekami.
 
Ja biorę duphaston 3x2 tabletki ponieważ pojawiły się plamienia, wcześniej przyjmowałam 3x1. Niestety źle się czuje, boli mnie głowa, mam mdłości itp. Nie wiem na ile jest to spowodowane naturalnymi objawami ciąży a przyjmowanymi lekami.
No ja biorę dopiero od 4 dni i od razu pojawiły się bole głowy, a mnie głowa nigdy nie boli:/ i też się słabo czuje, więc podejrzewam,ze w moim przypadku to duphaston jest winowajcą :( no nic, mam nadzieję że to przejdzie :) oby do 12 tygodnia ,żeby zaczął się wreszcie ten najlepszy etap ciąży :D
 
Czesc! Przebrnęłam przez cały wątek i postanowiłam się ujawnić :) termin z aplikacji mam na 18 sierpnia. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i był zarodek z serduszkiem :) bardzo się ucieszyłam bo we wrześniu stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane niestety, serduszko w ogóle nie zaczęło bić. Niestety doktor znalazła też krwiaka :/ co prawda oddalony od pęcherzyka ale i tak się zaniepokoilam:( przepisała mi duphaston. Powiedzcie, te które też biorą duphaston, też Was tak po nim boli głowa ? Gratuluję wszystkim bijących serduszek :)
Ja biorę duphaston na torbiel ciążowa. Dr mówiła, że mogę mieć po nim spotęgowane nudności, aczkolwiek nie widzę różnicy. Mam je tak czy siak 🤷‍♀️😅 nie zauwazylam po nim jednak bólu głowy.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was jest na własnej działalności? Martwię się o to, czy dam rade pracować - na razie wróciłam po świątecznym urlopie i jest ciężko.
Tak. Jestem. To weźmiesz L4 normalnie. Dostaniesz chorobowe.

Czesc! Przebrnęłam przez cały wątek i postanowiłam się ujawnić :) termin z aplikacji mam na 18 sierpnia. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i był zarodek z serduszkiem :) bardzo się ucieszyłam bo we wrześniu stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane niestety, serduszko w ogóle nie zaczęło bić. Niestety doktor znalazła też krwiaka :/ co prawda oddalony od pęcherzyka ale i tak się zaniepokoilam:( przepisała mi duphaston. Powiedzcie, te które też biorą duphaston, też Was tak po nim boli głowa ? Gratuluję wszystkim bijących serduszek :)
Mnie nie tyle boli ci nasilają się mdłości po nim:/
 
reklama
Hej Dziewczyny👋🏻😁 Pędzę do Was z info prosto z wizyty. Stres miałam na poczekalni niesamowity, serce mi waliło jak oszalałe czy wszystko jest ok i okazuje się, ze jest! 😁 Z USG 7+3, widać było zarodek i bijące serduszko💗 tętno 158, ciąża na tę chwilę rozwija się prawidłowo, ale pani doktor zaleciła nie informować nikogo do 3 miesiąca. Pani doktor sama z siebie zapytała czy poprosić do gabinetu partnera, żeby zobaczył badanie na żywo, bardzo miło z jej strony🙂 Kolejną wizytę mam 21.01.
Tak szczerze, to co lekarzowi do tego, czy komuś powiesz, czy nie? Moim zdaniem to nie jest sprawa lekarza i takie teksty niczemu nie służa, a do tego sieja ziarno niepewności.. Sa ludzie, którzy mówia wszystkim po pozytywnym teście i też nikomu nic do tego :)
 
Do góry