reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dzien dobry, u mnie już koniec spania :( nie dość, ze zasnęłam po 24 to obudziłam się chwile po 5, a dzisiaj mam mieć egzamin - juz sama nie wiem czy to ciaza czy po prostu nerwy.
Mam nadzieje ze chociaż Wy jeszcze sobie smacznie spicie [emoji42]
 
Dzien dobry, u mnie już koniec spania :( nie dość, ze zasnęłam po 24 to obudziłam się chwile po 5, a dzisiaj mam mieć egzamin - juz sama nie wiem czy to ciaza czy po prostu nerwy.
Mam nadzieje ze chociaż Wy jeszcze sobie smacznie spicie [emoji42]
Ja bym jeszcze pospala, ale trzeba do pracy :)
Powodzenia na egzaminie!
 
Czesc! Przebrnęłam przez cały wątek i postanowiłam się ujawnić :) termin z aplikacji mam na 18 sierpnia. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i był zarodek z serduszkiem :) bardzo się ucieszyłam bo we wrześniu stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane niestety, serduszko w ogóle nie zaczęło bić. Niestety doktor znalazła też krwiaka :/ co prawda oddalony od pęcherzyka ale i tak się zaniepokoilam:( przepisała mi duphaston. Powiedzcie, te które też biorą duphaston, też Was tak po nim boli głowa ? Gratuluję wszystkim bijących serduszek :)
Witaj , mam ten sam termin z aplikacji ♥️. Natomiast na pierwszym usg nie dostałam terminu porodu , ale mieszkam w Grecji i tu wszystko jest na odwrót. 🤷🏻‍♀️
 
Dzien dobry, u mnie już koniec spania :( nie dość, ze zasnęłam po 24 to obudziłam się chwile po 5, a dzisiaj mam mieć egzamin - juz sama nie wiem czy to ciaza czy po prostu nerwy.
Mam nadzieje ze chociaż Wy jeszcze sobie smacznie spicie [emoji42]
Dzień Doberek , ja też nie śpię już od 6:00 czasu greckiego ( 5:00 czas polski ) . Obudził mnie odruch wymiotny 😔😖 , mój pierwszy. Czuje się źle , boje się wstać z łóżka i nie wiem co zjeść by tego nie zwrócić. Mam nadzieje , że u Ciebie lepiej , trzymam kciuki za egzamin
 
reklama
Dzień Doberek , ja też nie śpię już od 6:00 czasu greckiego ( 5:00 czas polski ) . Obudził mnie odruch wymiotny [emoji17][emoji37] , mój pierwszy. Czuje się źle , boje się wstać z łóżka i nie wiem co zjeść by tego nie zwrócić. Mam nadzieje , że u Ciebie lepiej , trzymam kciuki za egzamin
Ja bym jeszcze pospala, ale trzeba do pracy :)
Powodzenia na egzaminie!
Ja już od ponad godziny w pracy ;)

Trzymamy kciuki za egzamin !
Nie dziękuję dziewczyny, żeby nie zapeszać. Dobrego dnia bez uciążliwych dolegliwości [emoji173]
 
Do góry