reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja sobie nie wyobrażam nie rodzić razem. Poród to wielki stres, dobrze jest mieć przy sobie kogoś zaufanego, kto pomasuje krzyż przy skurczach, przytrzyma, poda wodę, dopilnuje, by wszystko przebiegło zgodnie z normami. Mi bardzo taka pomoc jest potrzebna choć domyślam się, ile to musi kosztować partnera. Niech wie, że ciąża i poród, to wielki wysiłek z mojej strony. Nas to zbliżyło, ale my zawsze wszystko razem robimy.

Teraz marzy mi się poród domowy i bardzo się ku temu skłaniam. I. Nie chcemy poznać płci 😄

Na badania razem chodzimy na usg genetyczne i połówkowe. Zobaczymy czy nas teraz wpuszczą.
 
reklama
Ja sobie nie wyobrażam nie rodzić razem. Poród to wielki stres, dobrze jest mieć przy sobie kogoś zaufanego, kto pomasuje krzyż przy skurczach, przytrzyma, poda wodę, dopilnuje, by wszystko przebiegło zgodnie z normami. Mi bardzo taka pomoc jest potrzebna choć domyślam się, ile to musi kosztować partnera. Niech wie, że ciąża i poród, to wielki wysiłek z mojej strony. Nas to zbliżyło, ale my zawsze wszystko razem robimy.

Teraz marzy mi się poród domowy i bardzo się ku temu skłaniam. I. Nie chcemy poznać płci [emoji1]

Na badania razem chodzimy na usg genetyczne i połówkowe. Zobaczymy czy nas teraz wpuszczą.
O porodzie nie myślę póki co, ale cc sobie nir wyobrażam [emoji849][emoji848] pierwszy porod sn i teraz też bym chciala ... ;)

Namawiam męża,zebysmy mieli niespodziankę przy porodzie i wtedy poznali płeć, ale nie wiem czy on wytrzyma nie wiedząc [emoji1787]
 
Dzień dobry ,

Wolne i po - czas wracać do rzeczywistości [emoji849]

Walcze z okropnymi wzdęciami - czego nie zjem to dramat [emoji849]

Moje tsh jakis czss temu bylo 1.22 - 1.28 ,e przyszlym tyg powtórzę przy okazji badań i zobaczymy.

Powodzenia na wizytach [emoji106] .
Któraś dzis wizytuje ?
 
O porodzie nie myślę póki co, ale cc sobie nir wyobrażam [emoji849][emoji848] pierwszy porod sn i teraz też bym chciala ... ;)

Namawiam męża,zebysmy mieli niespodziankę przy porodzie i wtedy poznali płeć, ale nie wiem czy on wytrzyma nie wiedząc [emoji1787]
Też myślałam o tym żeby płeć poznać przy porodzie ale chyba nie wytrzymam 😂 po cichu liczę na córkę 😍
 
W moim szpitalu jest możliwość porodów rodzinnych ale chyba na 24 godziny przed partner musi wykonać test na covid. I wizyty u ginekologa niestety w pojedynkę [emoji22]
 
U mnie wizyty u ginekologa mogą być z partnerem. Czy któraś z Was zdecydowała się na testy SANCO lub NIFTY w niedługim czasie? Ja najprawdopodobniej robię w przyszłym tygodniu NIFTY pro, to będzie u mnie 11+5. Trochę się denerwuje czy wszystko ok, bo znowu mnie trochę brzuch pobolewa i dziwne, że chudnę mimo, że jem naprawde dużo.
 
Ja dla odmiany zawsze miałam poprawne TSH, a tu w ciąży 3.34 :/ dostałam Letrox i zobaczymy, jaki będzie efekt po kolejnych badaniach
 
reklama
Do góry