reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Cześć, ja mam termin na 27.08. Na usg byłam przed sylwestrem i był pęcherzyk i 5tydzien. Kolejna wizyta 20.01. Teraz 6t4d. To moja pierwsza ciąża po 4 latach starań. Dopiero zaczynam więcej czytać i dowiadywać się na temat ciąży bo szczerze już myślałam że mnie to nie spotka.
 
Ja też mam huśtawki nastroju.
Raz brak apetytu raz mdłości.
Generalnie da się żyć, chociaż mam nadzieję, że po 12 tygodniu wszystko minie😉
 
Hej tez mam na sierpień 😊 koniec 8 tygodnia.
Jak narazie to straszne mdłości zero apetytu i teraz brak sił i huśtawka nastroju.
A jak u was ?
Dużo nas tu jest ?
Zero objawów, najchętniej chodziłabym codziennie na usg, ze to nie wymysł mojej wyobrażni :p wydaje mi się, że przynajmniej 20 nas jest, albo i więcej, ale dowiemy się za kilka dni, jak założą nam prywatny watek
 
Cześć, ja mam termin na 27.08. Na usg byłam przed sylwestrem i był pęcherzyk i 5tydzien. Kolejna wizyta 20.01. Teraz 6t4d. To moja pierwsza ciąża po 4 latach starań. Dopiero zaczynam więcej czytać i dowiadywać się na temat ciąży bo szczerze już myślałam że mnie to nie spotka.
Gratulacje! chyba najdłuższy staż starań masz z nas wszystkich, 2020 będziesz raczej dobrze wspominać :D
 
Hej tez mam na sierpień 😊 koniec 8 tygodnia.
Jak narazie to straszne mdłości zero apetytu i teraz brak sił i huśtawka nastroju.
A jak u was ?
Dużo nas tu jest ?
O wypisz wymaluj ja 😅 Mnie nic już nie pomaga na te mdłości, po prostu wiem, że muszę iść do WC zrobić swoje i tyle, przyzwyczaiłam się 🙈🤢 Ale odliczam dni do 11 tyg kiedy to ma być lepiej 😁
 
Hej tez mam na sierpień [emoji4] koniec 8 tygodnia.
Jak narazie to straszne mdłości zero apetytu i teraz brak sił i huśtawka nastroju.
A jak u was ?
Dużo nas tu jest ?
Z objawów najbardziej dokuczają mi piersi. Bolą praktycznie cały czas od czasu kiedy miałam mieć miesiączkę. Poza tym zwiększony apetyt zamiast mdłości. Z czego mój mąż jest szczególnie zadowolony bo jestem z tych bardziej szczupłych. I od kilku dni boli mnie delikatnie w krzyżu. Poza tym senność i zmęczenie.
 
reklama
Do góry