reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Panu Kasiu czy lekarz bez problemu dał Pani chorobowe ?
Ja pracuje w dużym zakładzie produkcyjnym, co prawda praca przy komputerze ale mam kontakt z dużą ilością osób...
Zastanawiam się czy jak bedę chciała pójść odrazu na zwolnienie to je dostanę...
Obecnie planuje popracować do końca marca, ale wiadomo różnie to bywa.
Ja pracuje w handlu i na wizycie w której było widać serduszko odrazu dostałam zwolnienie lekarskie.. Takze wystarczy powiedzieć..
 
reklama
Panu Kasiu czy lekarz bez problemu dał Pani chorobowe ?
Ja pracuje w dużym zakładzie produkcyjnym, co prawda praca przy komputerze ale mam kontakt z dużą ilością osób...
Zastanawiam się czy jak bedę chciała pójść odrazu na zwolnienie to je dostanę...
Obecnie planuje popracować do końca marca, ale wiadomo różnie to bywa.
Nie było problemu, bo jak wiadomo praca w aptece wiąże się ze stycznością z duża ilością ludzi chorych, a jest to zagrożenie dla ciąży.
 
Dzięki dziewczyny.
Trochę się obawiam pracodawcy, bo jestem jedna na tym stanowisku, jak kogos nie podszkole to zostaną na lodzie...
Zobacze jak bede sie czuła, jeszcze mam tydzien, żeby się zastanowić, ale z drugiej strony najważniejsze jest zdrowie dziecka i moje nie prawdaż ?
Dziecko najważniejsze.. Takze nie przejmuj się..
 
Panu Kasiu czy lekarz bez problemu dał Pani chorobowe ?
Ja pracuje w dużym zakładzie produkcyjnym, co prawda praca przy komputerze ale mam kontakt z dużą ilością osób...
Zastanawiam się czy jak bedę chciała pójść odrazu na zwolnienie to je dostanę...
Obecnie planuje popracować do końca marca, ale wiadomo różnie to bywa.
Powinien bez problemu,mój mi normalnie wypisał ;)
 
Dzięki dziewczyny.
Trochę się obawiam pracodawcy, bo jestem jedna na tym stanowisku, jak kogos nie podszkole to zostaną na lodzie...
Zobacze jak bede sie czuła, jeszcze mam tydzien, żeby się zastanowić, ale z drugiej strony najważniejsze jest zdrowie dziecka i moje nie prawdaż ?
Jestem wlasnie w podobnej sytuacji. W dodatku w pracy sami koledzy, takze tez mam pewnie obawy.
 
Mi już lekarz chciał dać nawet przed badaniem jeszcze, od razu zapytał czy nie potrzebuje, także teraz chyba tym bardziej z powodu covida nie robią problemów..
 
Ja tak samo... trochę będę miala wyrzyty sumienia, ale tak jak koleżanka powyżej napisała najważniejsze zdrowie dziecka...
Ja też jestem w kiepskiej sytuacji, pracuję w miejscu gdzie choroby się cały czas przewijają i w dodatku należę do osób chorowitych. Obawiam się reakcji szefostwa i zespołu jeśli od razu zdecyduję się pójść na l4, a z drugiej strony jeśli zostanę w pracy i nie daj Boże coś się stanie to sobie nie daruję.
W piątek mam wizytę, to będzie 6t5d i mam nadzieję, że usłyszę już serduszko. Jestem niecierpliwa i cały czas się zastanawiam czy wszystko jest w porządku...
 
reklama
Do góry