reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja się już z wami pożegnam. U mnie poronienie już się zaczęło. Na razie jestem w domu i mam nadzieję że sama się oczyszczę, wolałabym uniknąć szpitala w obecnych czasach. W czwartek kontrola i zobaczymy co lekarz postanowi. Trzymajcie się wszystkie zdrowo, rośnijcie w spokoju i życzę wam spokojnych i nudnych 9 miesięcy.
Bardzo , bardzo współczuje Ci. Życzę Ci by poszło po Twojej myśli i byś nie musiała jechać do szpitala . Ściskam Cię mocno , i raz jeszcze współczuje bardzo.
 
reklama
Ja też jestem za zamkniętym.

Ja też jutro wizyta. Chyba na 16... Nie mogę się doczekać i dawno tak się nie denerwowałam. Niech te 2 dni szybko zleca. Oby wszystko było ok
Ja mam wizytę we wtorek, wydaje się, że definiująca [emoji20] przed sylwestrem jeszcze wbiłam się do ginekolog, bo złapało mnie zapalenie, zrobila mi przy okazji usg, pęcherzyk 15.8mm, pusty. We wtorek powinien mieć ponad 20mm jeśli dobrze rośnie, a to jest granica na diagnozowanie pustego jaja płodowego. Wiem, ze nie mam na nic wpływu, bo to czy coś będzie czy nie zdecydowalo się w momencie zapłodnienia, ale nie mam w sobie wiele nadziei. Tak bardzo martwi mnie brak objawów, gdyby nie beta, nie zauważyłabym różnicy od zwykłego cyklu.
 
Ja się już z wami pożegnam. U mnie poronienie już się zaczęło. Na razie jestem w domu i mam nadzieję że sama się oczyszczę, wolałabym uniknąć szpitala w obecnych czasach. W czwartek kontrola i zobaczymy co lekarz postanowi. Trzymajcie się wszystkie zdrowo, rośnijcie w spokoju i życzę wam spokojnych i nudnych 9 miesięcy.
Bardzo mi przykro [emoji22][emoji22]
 
Ja mam 32 lata i dzieci 9 i 5, też się obawiam ale jak pomyślę o takim małym bobsie to od razu mi lepiej :) a ludzie niech gadają, tak zdecydowaliśmy z mężem i oby wszystko było ok :)
Ja mam 31 lat i 7 letnią córeczkę i 4 letniego synka. Zawsze bardzo chcieliśmy mieć 3 dzieci więc jestem przeszczesliwa 😊 a co sobie ktoś inny myśli to mnie nie obchodzi, obecnie prawie wszyscy mają 1-2 dzieci i ich sprawa.
 
Dziewczyny jeszcze fajna strona internowana , która opisuje każdy tydzień ciąży to bebiprobgram . Pl
Lubię zaglądać i czytać. W lupce wpisujemy dany tydzień ciąży i są mini informacje odnośnie ciąży, rozwoju dziecka i naszego. Znalazłam przypadkowo w necie
194833B9-5E73-429F-AB9A-28CB3A466321.jpeg
 
Ja się już z wami pożegnam. U mnie poronienie już się zaczęło. Na razie jestem w domu i mam nadzieję że sama się oczyszczę, wolałabym uniknąć szpitala w obecnych czasach. W czwartek kontrola i zobaczymy co lekarz postanowi. Trzymajcie się wszystkie zdrowo, rośnijcie w spokoju i życzę wam spokojnych i nudnych 9 miesięcy.
Bardzo Ci współczuje, trzymaj się ❤️
 
Dziewczyny a co myślicie o chińskim kalendarzu płci? ogólnie w takie rzeczy nie wierzę, ale sprawdziłam z ciekawości ze płeć mojego pierwszego dziecka tak jak i mojej koleżanki zgadzają się z tym co jest oznaczone w tym kalendarzu. Miałyście z tym jakieś doświadczenia, albo słyszałyście coś o tym? :)
 
Ja słyszałam ale się szczególnie nie interesowałam...nawet nie wiem, czy inne moje znajome sprawdzały w ten sposób płeć.
 
Jak najbardziej to rozumiem. Ja teraz obecnie 6+0. Wizyte mam 12.01 wiec jeszcze ponad tydzień. Tak samo bardzo sie denerwuje. Pierwsze dziecko. Czytam różnie wpisy a potem się martwię...
Też idę 12.01 ;) byłam juz dwa razy prywatnie przez plamienia, a teraz pójdę już na NFZ i mam nadzieję, że wszystko będzie ok
 
reklama
Do góry