reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jeśli to jest delikatny ból to raczej powinno być wszystko w porządku.. Będziesz umawiała się do kontroli, żeby się nie martwić zbytnio? Wierzę że wszystko jest w porządku [emoji8]Ja już wiem skąd ten dziwny ból pleców, wszyscy w domu są chorzy i mają taki sam objaw bolącej skóry na plecach, bo już wyczytałam, że to są pierwsze objawy poronienia.. Do środy mam wolne i mam nadzieję że się wykuruje i wszystko będzie dobrze.. Ale po tym wszystkim chyba też pójdę dla spokoju sprawdzić czy wszystko dobrze..
Na razie staram się dużo odpoczywać.. Piersi znów coś pobolewają, leki biorę tak jak lekarz zlecił.. Nie plamie.. Podbrzusze boli bo pewnie wszystko się rozciąga, i nie jest to mega uciążliwe.. Czekam na razie.. Staram myśleć się pozytywnie..
 
reklama
No i bardzo dobrze, na pewno wszystko jest dobrze.. I już tak zostanie! Odpoczywaj kochana [emoji8]
Na razie staram się dużo odpoczywać.. Piersi znów coś pobolewają, leki biorę tak jak lekarz zlecił.. Nie plamie.. Podbrzusze boli bo pewnie wszystko się rozciąga, i nie jest to mega uciążliwe.. Czekam na razie.. Staram myśleć się pozytywnie..
 
Ja mam 34 lata i jestem w 3ciej ciąży. Tylko moje są młodsze, ale opinią innych ludzi nie mam zamiaru się przejmować ;) powodzenia!
Hej. Podpinam sie do Was bo nie ma jeszcze mam wrzesniowych a ja wlasnie dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny. Mam 35 lat i juz dwoje "odchowanych" dzieci w wieku 13 i 8 lat. Strasznie się stresuje ze nie dam juz rady po latch ogarnac jeszcze takiego malca. Boje sie tez opinii innych ze jeszcze mi sie chcialo miec 3 dziecko. Poki co nastrój kiepski i lekkie przerażenie. Czy sa tu jakies "doswiadczone" mamy?
 
Witam wszystkie nowe i "stare" dziewczyny😉
Ja czuję się całkiem dobrze ale piersi bolą raz mocniej raz mniej. Mdłości takie delikatne a wizyta dopiero 18.01🤷‍♀️
Jak ten czas przetrwać? Jutro do pracy, to pewnie jakoś minie.

Ja też jestem za zamknietym forum a nie FB.
 
Hej. Podpinam sie do Was bo nie ma jeszcze mam wrzesniowych a ja wlasnie dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny. Mam 35 lat i juz dwoje "odchowanych" dzieci w wieku 13 i 8 lat. Strasznie się stresuje ze nie dam juz rady po latch ogarnac jeszcze takiego malca. Boje sie tez opinii innych ze jeszcze mi sie chcialo miec 3 dziecko. Poki co nastrój kiepski i lekkie przerażenie. Czy sa tu jakies "doswiadczone" mamy?
Ja mam 32 lata i dzieci 9 i 5, też się obawiam ale jak pomyślę o takim małym bobsie to od razu mi lepiej :) a ludzie niech gadają, tak zdecydowaliśmy z mężem i oby wszystko było ok :)
 
reklama
Ja również się witam, na podstawie usg termin to 1.08.
Byłam już na wizycie 10.12 (6t4d) gdzie była potwierdzona czynność serduszka. Od tego czasu przebywam na L4, ponieważ pracuje w aptece. W czwartek ide na kolejna wizytę to będzie 10t4d.
Panu Kasiu czy lekarz bez problemu dał Pani chorobowe ?
Ja pracuje w dużym zakładzie produkcyjnym, co prawda praca przy komputerze ale mam kontakt z dużą ilością osób...
Zastanawiam się czy jak bedę chciała pójść odrazu na zwolnienie to je dostanę...
Obecnie planuje popracować do końca marca, ale wiadomo różnie to bywa.
 
Do góry