reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Cześć dziewczyny! Ze staraczek przechodzę do was ❤️ Czesc @Kruczka :)
Mieszkam poza Polska i mam do dyspozycji tylko mało wrażliwe testy (50) i już 7dpo na takim teście były piękne kreseczki a dzisiaj 10 dpo już nie ma wątpliwości :)
Leczyłam się na niepłodność i miałam zastrzyk z hCG wiec na początku obawiałam się ze to pozostałość ale kreski pięknie ciemnieją wiec można zalozyc ze jestem w ciąży i beta tez jest pewnie przyzwoita, skoro test o wrażliwości 50 już pokazuje piękne krechy a do daty spodziewanej @ wciąż jeszcze 2 dni!
termin porodu z OM mam na 25 sierpnia 💕
Wizyta u gina przed samymi świetami :) te będzie piękny prezent na swieta... żeby tylko wszystko się dobrze skończyło. To moja 6 ciąża ale mam tylko dwójkę dzieci wiec wiem, ze różnie może być.
Gratulacje i bardzo się cieszę, że się udało ☺️ na pewno wszystko będzie dobrze!
 
reklama
My powiemy w Wigilie jak na wizycie bedzie wszystko wpozadku. Obawiam sie ze jeszcze moze nie byc serduszka bo owulacja byla pozno a to bedzie 6t3d . Moja trzecia ciaza, nigdy zadnych problemow z poprzednimi a teraz martwie sie jak nigdy. Ale to chyba przez te plamienia na poczatku tak schizuje. Odpukać teraz jest wszystko wpożądku i musze się wyluzować.
 
Też się trochę boję, że to będzie wczescnie żeby wszystkich informować, ale z drugiej strony kiedy się cieszyć tą ciążą jak nie teraz? 😀 więc czekamy tylko do wizyty u gina i rodzina się dowie i tak nie ukrylibysmy tego w święta więc dowiedzą się chwilę przed świętami, z racji że nie lubię być w centrum uwagi, a jak byśmy ogłosili to w święta to wiadomo, że to byłby główny temat, a tak już każdy się oswoi przez te kilka dni ;)
 
Ja powiedziałam na razie tylko w pracy ze względu na to że robie zdjecia rtg (jestem asystentka stomatologiczna), rodzinie nie mówimy na razie głównie ze względu na to że mam 7 letniego syna i ze względu na wcześniejsze 3 straty.... Powiemy jak dotrwam do 12tc...
 
reklama
Witam Się z wami! Dzisiaj Miał przyjść @ a zawsze jest jak w zegarku. 3 cykl Starań, Lekkie PCOS.

Co teraz? 😱😱
 

Załączniki

  • IMG_3384.jpg
    IMG_3384.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 81
Do góry