reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja mam ostatnio mdłości ale nie wymiotuje, mam urlop i praktycznie ciągle śpię 🤣 brak apetytu mniej jem ale zgrublam 1kg :/ co niezabardzo mi się podoba w 5 tygodniu. Mam nadzieję że to woda w organizmie.
 
reklama
Kochane bardzo po cichutku chcialabym do was dołaczyc. Pokrecone u mnie wszystko. Od sb mialam plamienie ( 10dpo)myslalam ze @ za rogiem. We wt rano po dwojce bylo jakby wiecej zabarwionego sluzu na rozowo zaznaczylam 1dc. W srode i czwartek prawie nic tylko po wyproznianiu. W czwartek zrobilam test po 10 a tam kreska. Z clearblue wyszlo 1-2 tydzien . Ponechalam dzis do Niemiec do gpl ginekologa. Plamoenia juz nie ma , pecherzyka narazie nie widac ale macica wyglada obiecujaco. Wyglada ciazowo. Mam nadzieje ze zostane z wami na dluzej. Na swieta jade do PL i mam tam wizyte 23.12 u mojego gina. Poprosze o kciuki.
Ja też miałam plamienia, więc spokojnie [emoji846]

Mnie dziewczyny wykańcza śpiączka... Spała bym wszędzie i o każdej porze. I wzdęcia... Jezu żyć mi nie dają. Mdłości na chwilę obecną brak i chwała za to!

U mnie w dalszym ciągu nikt nie wie. Na święta dowie się przyjaciółka z pracy która mnie bardzo wspierała a reszta świata po kolejnej wizycie u ginekologa (04.01.2021) będzie to 10 tydzień więc myślę że najwyższa pora [emoji846]
 
U mnie dziś druga beta 🥰 w środę 5400 dziś 9600 takze jestem już spokojniejsza 😀 za tydzień pierwsza wizyta u ginekologa, z apki będzie wtedy 6t3d, może trochę za szybko więc nie nastawiam się na serduszko, ale chciałam załatwić to jeszcze przed świętami i to był jedyny możliwy dla mnie termin ;)
Poza tym że jestem zmęczona, to nie czuje sie inaczej niż zawsze ;) no jedynie piersi są wrażliwsze i jakby nabrzmiałe? Pełniejsze? Ale biustonosza jeszcze nie muszę zmieniać na większy 😀
 
Dziewczyny jak zamierzacie powiedzieć o ciąży rodzinie, albo jak powiedzialyscie? Szukam jakiejś alternatywy dla normalnej rozmowy, bo wiem, że nie dam rady tego powiedzieć. Strasznie jestem płaczliwa i się wzruszam, zacznę tylko zdanie i się popłacze 😂
 
Dziewczyny jak zamierzacie powiedzieć o ciąży rodzinie, albo jak powiedzialyscie? Szukam jakiejś alternatywy dla normalnej rozmowy, bo wiem, że nie dam rady tego powiedzieć. Strasznie jestem płaczliwa i się wzruszam, zacznę tylko zdanie i się popłacze 😂
My planujemy teściom powiedzieć w wigilię, dostaną od nas portfele, a w każdym z nich będzie informacja, że kolejny wnusio w drodze :) Może nic wymyślnego, ale wiem, że na pewno się ucieszą :)
 
Witajcie. Moj termin 04.08.2021😃😃
AFC7DF45-2D88-4DBD-A2BF-14C031F3DE38.jpeg
 
Cześć dziewczyny! Ze staraczek przechodzę do was ❤️ Czesc @Kruczka :)
Mieszkam poza Polska i mam do dyspozycji tylko mało wrażliwe testy (50) i już 7dpo na takim teście były piękne kreseczki a dzisiaj 10 dpo już nie ma wątpliwości :)
Leczyłam się na niepłodność i miałam zastrzyk z hCG wiec na początku obawiałam się ze to pozostałość ale kreski pięknie ciemnieją wiec można zalozyc ze jestem w ciąży i beta tez jest pewnie przyzwoita, skoro test o wrażliwości 50 już pokazuje piękne krechy a do daty spodziewanej @ wciąż jeszcze 2 dni!
termin porodu z OM mam na 25 sierpnia 💕
Wizyta u gina przed samymi świetami :) te będzie piękny prezent na swieta... żeby tylko wszystko się dobrze skończyło. To moja 6 ciąża ale mam tylko dwójkę dzieci wiec wiem, ze różnie może być.
 

Załączniki

  • 8C9058FA-37A5-4CB2-A025-68CA946990CC.jpeg
    8C9058FA-37A5-4CB2-A025-68CA946990CC.jpeg
    676,5 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry