reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny macie już za sobą pierwsza wizytę? Jak się do niej przygotować. Co mieć? Jestem totalnie zielona. Jutro i w środę zrobię betę, a do lekarza postaram się dostać przed świetami jakoś. Jak na razie z aplikacji wychodzi 5t1d.
Kilka dni temu zaczęłam nowe opakowanie femibion 0, nie liczyłam na ciąże wiec mam całe opakowanie prawie, mogę dokończyć do końca ? Czy kupić od razu femibion 1?
Zamów femibion 1 na internetowej aptece [emoji846] ja przepłaciłam 20 zl! [emoji2962] Na necie kosztują w granicach 30 zl a w aptece dałam 50 [emoji2962] do tego czasu bierz 0 a jak przyjdą zamień na 1 [emoji846] z tego co pamiętam folianow tą sama dawka.
 
reklama
Mamuśki 😀 czy któraś z was ma już w planach kupienie detektora tętna ? Przeczytałam na internecie że może już wykryć w 9 tygodniu. Co o tym sądzicie ?
 
Mamuśki [emoji3] czy któraś z was ma już w planach kupienie detektora tętna ? Przeczytałam na internecie że może już wykryć w 9 tygodniu. Co o tym sądzicie ?

No właśnie też się zastanawiam... przy drugim synku zrezygnowałam bo bałam się ze jak nie bede umiała znaleść to bede się stresowała. A teraz znów rozważam zakup. Ale najpierw wizyta i chce zobaczyć serduszko u gina .
 
A jaka jest różnica w badaniu hcg a bhcg? Cenowo jest kolosalnie bo hcg 44 zł a bhcg 77 zł :/ robicie to na NFZ? Czy prywatnie?
 
A jaka jest różnica w badaniu hcg a bhcg? Cenowo jest kolosalnie bo hcg 44 zł a bhcg 77 zł :/ robicie to na NFZ? Czy prywatnie?

Szczerze nie mam pojecia, zawsze mowilam ze betahcg ale tez nie byla to az taka cena. Moze z 20 zl placilam.... tylko to bylo 3 lata temu teraz nie mam mozliwosci bo w Holandii nie chcieli zrobic
 
No właśnie też się zastanawiam... przy drugim synku zrezygnowałam bo bałam się ze jak nie bede umiała znaleść to bede się stresowała. A teraz znów rozważam zakup. Ale najpierw wizyta i chce zobaczyć serduszko u gina .
Ja właśnie chce kupić i tak się zastanawiam. Przy pierwszej ciąży nie miałam. Myślę że warto sprawdzać i posłuchać serducho😀 ja też czekam na wizytę czy już będzie i wtedy będę szukać odpowiedniego,😀
 
reklama
Do góry