reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej dziewczyny.
Poczytałam trochę o was :)
Widzę ze sporo tutaj dziewczyn z rocznika 92( tak jak ja). Mamy 6 letnia córeczkę która urodziła sie w Polsce. Teraz czekamy. Okres spóźnia mi się już dwa dni i chyba jutro muszę kupić test. Dodam ze mieszkamy w Anglii wiec wszystkie procedury jak i prowadzenie ciąży wyglada tutaj zupełnie inaczej. Pozdrawiam was cieplutko
 
reklama
Hej, ja już po wizycie wg aplikacji wychodził mi 5t6d, a wg USG 4t6d także jest tydzień roznicy i na serduszko za szybko, ale jest wszystko w porzadku, jest pęcherzyk z cialkiem żółtym, a nawet doktorka widziała już minimalny zarodek. Jeżeli chodzi o ból jajników mowila, że to normalne na początku ciąży, wszystko się rozciąga także chyba nie mamy czym się martwić jeżeli chodzi o te bóle :)
 
Hmm mam wrażenie że bardzo dużo ostatnio tu nowych dziewczyn a gdzieś "stare" się zgubiły ;) dziewczyny wszystko ok ? Chyba że mi się już miesza 😅
 
Hej. Faktycznie ostatnio więcej czytałam niż pisałam. Od jakiegoś tygodnia mam typowe objawy ciąży, bo mam mdłości przez prawie cały dzień i moje piersi są bardzo obrzmiałe i bolą jak dotykam (czuje, że rosną i, że niedługo pobędę potrzebować nowego stanika 😅).
Poza tym powiedziałam już o ciąży mojej rodzinie i rodzinie narzeczonego. Wszyscy się ucieszyli a teściowa nawet się trochę popłakała ze szczęścia więc teraz tylko trzymam kciuki żeby ciąża się dobrze rozwijała. Do ginekologa mam termin na 15 grudnia i według aplikacji będzie to początek 7 tygodnia. Liczę, ze będzie już biło serduszko albo dwa, bo jak pamiętacie jak byłam u gina dwa tygodnie temu to były dwa pecherzyki 😍.
Mam nadzieje, że u Was jest wszystko dobrze i nie macie takich mdłości jak ja 😂.
 
Ja też więcej czytam niż piszę 😊 również od poniedziałku mam mdłości ale apetytu nie straciłam 😂 nadal nabrzmiałe piersi i to chyba wszystko. Czekam na wizytę 15.12 i mam nadzieję, że usłyszę serduszko
 
Kochane bardzo po cichutku chcialabym do was dołaczyc. Pokrecone u mnie wszystko. Od sb mialam plamienie ( 10dpo)myslalam ze @ za rogiem. We wt rano po dwojce bylo jakby wiecej zabarwionego sluzu na rozowo zaznaczylam 1dc. W srode i czwartek prawie nic tylko po wyproznianiu. W czwartek zrobilam test po 10 a tam kreska. Z clearblue wyszlo 1-2 tydzien . Ponechalam dzis do Niemiec do gpl ginekologa. Plamoenia juz nie ma , pecherzyka narazie nie widac ale macica wyglada obiecujaco. Wyglada ciazowo. Mam nadzieje ze zostane z wami na dluzej. Na swieta jade do PL i mam tam wizyte 23.12 u mojego gina. Poprosze o kciuki.
 
reklama
Do góry