reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej 😀 co tam cicho? Jak tam się czujecie w ten niedzielny dzień ? U mnie od samego rana czuje okropna pełność w podbrzuszu. 😔
Hej ☺️ U mnie jest dzisiaj typowa leniwa niedziela. Oglądamy z narzeczonym serial, później jakiś spacer z psiakiem. A moje samopoczucie jest okej tylko brak apetytu.
Chciałam Was jeszcze zapytać dziewczyny jakie witaminy polecacie? Ja na razie stosuje mama dha premium +, ale może macie coś innego?
 
Hej! U mnie w sumie nic nowego, nowych objawów brak, samopoczucie super :) Ja obecnie biore tylko kwas foliowy. Witaminy itd. płód powinien otrzymać przede wszystkim z naszej dobrze zbilansowanej diety, nie z suplementów.
 
Dziewczyny macie już za sobą pierwsza wizytę? Jak się do niej przygotować. Co mieć? Jestem totalnie zielona. Jutro i w środę zrobię betę, a do lekarza postaram się dostać przed świetami jakoś. Jak na razie z aplikacji wychodzi 5t1d.
Kilka dni temu zaczęłam nowe opakowanie femibion 0, nie liczyłam na ciąże wiec mam całe opakowanie prawie, mogę dokończyć do końca ? Czy kupić od razu femibion 1?
 
Nie musisz mieć niczego na pierwsza wizyte, lekarz zleci potrzebne badania w trakcie wizyty. Wystarczy pamiętać, kiedy była ostatnia miesiaczka, a z reszta to lekarz zada Ci odpowiednie pytania.
 
reklama
U mnie też bez zmian, tylko strasznie mi się chce spać... Niestety nie mogę sobie na to pozwolić, bo mam dużo spraw do ogarnięcia na jutro 🙄 no i od jutra wracam do biura, teraz miałam zdalną więc mogłam sobie rozłożyć prace tak jak chciałam. Zobaczymy jak to będzie od jutra. Nie mogę się doczekać już wizyty u mojej ginekolog, a do piątku jeszcze troszkę czasu zostało... Byle do piątku 😀
 
Do góry